2733
2734

یه وقتایی که آرومه میگه چرا هیچکس با من دوست نمیشه .میگه به همه مهربونیت میکنم اما باهام دوست نمیشن.اکروز اردوی مادر کودک بود که منم رفتم و خودم دیدم که هر چقدر می‌رفت سمت بچه ها اونا میرفتم سمت دیگه و اینم با دوتا عروسک کوچولو مات و مبهوت نشسته بود گوشه و داشت نگاهشون میکرد.خیلیم سعی میکنم بابچه ها دوست بشه اما نمی‌دونم چرا بی محلیش میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا بچه ها قبلا دوست شدن و نمی خوان اینو تو گروهشون راه بدن یا اخلاق و رفتار دختر جوریه که اونا دوست ...

والا خیلی باهاشون راه میاد اما تا می‌ره سمتشون راهشونو کج میکنن

همینطوریه

بله متوجه شدم 

باید متقاعدش کنی ک دوستی و بازی چجوریه .وابشتگی و بغل کردن و ابراز علاقه برای تو خونست 

چون ممکنه بقیه اذیت شن 

پسر خودم میگه اگه کسی بغلم کنه یا ببوسه من خیلی اذیت میشم 

خوشم نمیاد 

2706