2752
2734
عنوان

دخترم هفت سالشه خیلیییی عصبی و بد اخلاق شده

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 41 پست

عزیزم ببخشید اینو میگما ولی خب خودم زیاد دیدم

شاید دخترتون لوسه و یه سری اخلاقا داره که بقیه هم سن و سالاش خوششون نمیاد

مثلا بازی کردن رو بلد نیست

جیغ میزنه یا یه پخ بگی بهش میزنه زیر گریه

اینجوری نیست؟

من ارگ بم و خشت خشتم متلاشی        تو نقش جهان،هر وجبت ترمه و کاشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی اگه خواستی بهم درخواست دوستی بده یه چیزایی رو بگم بهت.البته راه حل ندارم ها.ترومایی که بچه تون د ...

کاش اینجابگی

این مشکل دختر منم هست..😢

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

اسی دختر من سه سال و نیمشه دقیقن تا میبرمش تو کوچه بچه ها باهاش بازی نمیکنن خیلی مهربون و خوشگله اما اونا اصلا یه نگاه خشم الود به بچم میکنن و مشغول بازیشون میشن و مدام میگه مامان چرا با من بازی نمیکنن منم موندم چرا وقتی میبینم اینجورین میبرمش شهر بازی اما دلم خیلی میگیره کاش منم بدونم چی کار کنم 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 
من جای شما بودم بدون اینکه بقیه متوجه شن هدیهرش را میدادم و به بهانه ای میومدم بیرون بچه را میبردم ج ...

چرااتفاقابه پسرم گفتم پاشو بریم میبرمت شهربازی ولی بازم دلش نمیومدبرگرده خب فضای تولد واون شلوغیو ترجیح میدادبچم ۶سالشه متوجه نبود دوس داشت بمونه

این به خاطر اینکه یا بچه هاتون اهل لوس بازی و گریه و محبت زیادی هستن یا مامانی هستن و با کوچکترین اتفاقی مادرشونو میکشن وسط و مادره بچه رو دعوا میکنه خلاصه بچه ها هم بین خودشون از ادمی که زیاد محبت کنه یا بچسبه بهشون خوششون نمیاد ،جاش یه بازی خوب یاد بچتون بدین یا یه وسیله باحال براش بخرید و بذارید بره وسط بچه ها 

با بچتون حرف بزنید بذار مهارت کلامیش بالا باشه 

و از همه مهمتر بچه هر چقدر بچسبه همونقدر ازش فرار میکنن 

من خودم بچه بودم هر جمعی میرفتم مورد توجه همه بچه ها قرار میگرفتم دلیلشم این بود اعتماد به نفس داشتم به هیشکیم زیادی محبت نمیکردم 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
کاش اینجابگی این مشکل دختر منم هست..😢

میترسم شناسایی بشم

اصلا برای اسی هم سربسته اینجا میگم

من به خاطر این موضوع اینقدر اذیت شدم که سعی میکردم داخل کلاس هرج و مرج ایجاد کنم

عصبی شدم

بی اعتمادبنفس شدم

بدذات شدم

بااینکه الان همه چی دارم کار ماشین خونه زیبایی اما توجمع خجالت میکشم صحبت کنم نمیتونم ارتباط بگیرم حتی با کسایی که ازم خیلی پایین ترن از لحاظ اجتماعی

بعد فکر نکنید غیرانتفاعی و...خوبه

من و خواهرم هر دو مدارس تاپ شهرمون بودیم پر از بچه های فیس و افاده ای بودن که ما هیچ وقت نتونستیم دوست خوبی داشته باشیم و نتیجه ش شد انزوای ما

اما بچه های فامیل مدارس معمولی داشتن و همیشه از گروه های دوستیشون برای ما تعریف میکردن و ما غصه میخوردیم

اتفاقا دوشبه دارم بخاطر تروماهای بچگیم گریه میکنم و هق هق میزنم

توروخدا برید سراغ روانشناس و درمان و....

اجازه ندین بچتون مثل من بشه

خیلی تلاش کردم که به اینجا برسم خیلی مطالعه کردم که ترمیم کنم زخمامو اما هنوز بایادش قلبم از حرص دردمیگیره

زندگی الان من آرزوی خیلیاس اما اونا نمیدونن من چقدر غصه دار بچگیم هستم.اونا نمیدونن من اگه تو جمع نمیرم از غرور و تکبرم نیست.اعتمادبنفس این کارو ندارم.البته من خانواده سمی داشتم که به جای علت یابی اینکه چرا درس رو دوست نداشتم منو با کمربند کتک میزد بابام

لطف دیگه هیچی نپرسید ریپلای هم نکنید چون واقعا حالم داره بد میشه باز

فقط خواهش میکنم فکر درمان بچه هاتون باشید

مدرسه دولتی خیلیم خوبه من خودم ودختر عمه هام مدرسه غیرانتفاعی بودیم از نظر علمی اون فامیلایی که مدرس ...

من مگه در مورد سطح علمي صحيت كردم؟

ك اونم جاي بحث داره البته!

عرض كردم در مورد تيپ شخصيتي اين بچه مدرسه دولتي اسيبه!

بخونيد بعد جواب بدين

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اتفاقا اصلا اینطور نیست ...تومدرسه دولتی اینقدر جمعیت زیاد هست که بالاخره با یکی اخلاقش جور بشه

درسي ك من خوندم

تجربه ١٨ سال مشاوره اينو ميگه..

كسي ك نتونه يك ليوان برنج پخت كنه، ٢٠ ليوان رو هم نميتونه.

اين بچه توي مدرسه دولتي غرق ميشه، بچه اي ك قدرت منده

مياد و ابيوزش ميكنه و ايشون چون دوست پيدا كرده

قبول ميكنه.و همون ك خودتون گفتين اينقدر جمعيت زياده.

اين بچه بايد توانمند بشه،وسط اصضراب عدم پذيرفته شدن

در گروه دوستي

استرس تعويض مدرسه و سينك شدن با مدرسه جديد رو هم تجربه كنه؟

🥸

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا