2752
2734

ی چندماهی در نظر بگیر کلا برا سیاست کثیف کاهش امار طلاق خوششون میاد مراحل اداری رو هی کش بدن 

گول این کاربرایی ک میگن دل تنگ میشی و... رو هم نخور

ادم مریض و بدرد نخور را باید پرت کرد  از زندگی بیرون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره من چقد پشیمونم و دلتنگ

شوهر سابقت مجرده یا ازدواج کرده؟

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
نمی‌داد حضانت‌ بچه رو  حق طلاق رو گرفتم دیگه

بچه هم داری؟چند ساله اس؟قراره با تو بمونه؟طلاق واقعا سخته ،به معنای واقعی پدرت درمیاد،ولی بعضی اوقات چاره ایی نداری ،بهتر از تحقیر شدنه

اون قسمت از زندگیم که یه بدشانسی بزرگ آوردم ،خیلی درد داشت ،خدایا به یه قسمت دیگه از زندگیم یه خوش شانسی بزرگ بده،که خیلی ذوق داشته باشه.
خیانت دختر بازی رفیق بازی عرق خوری دزدی کرده ازم دروغگویی

مال منم عوضی تو دوران باهم بودیم دختر بازی میکرد،بعد تو کشمکش دادگاه که یک سال طول کشید ،و هنوز جدا نشده بودیم،و من به خاطر بچم قصد برگشتن داشتم،رفت با خانوادش یه زن رو صیغه کرد،که من بعدها فهمیدم،بماند چقدر جاریم خوشحال شد،و به بدبختیم لبخند زد ،هیچ وقت ازشون نمیگذرم،خیلی در حقم بد کردن

2706