2752
2734
اصلا قشنگ نیستن هیچکدوم بزار هانا همین  دیگه چرا دوتاییش میکنی

آخه هانا رو دوست دارم 

اما اسم‌های این سبک خیلی زیاد شده می‌خوام متفاوت بزارم

مثه النا ساریناو هلنا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترکیب با هانا می‌خوام ،میتونی پیشنهاد بدی؟

چرا ترکیب میخوای؟

هانا قشنگه 

ولی به نظر من ترکیبش با هر چیزه دیگه ای زشته

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
ترکیب با هانا می‌خوام ،میتونی پیشنهاد بدی؟

به نظرم ترکیبی جالب نمیشه همون هانای ساده بهتره.

هرکی به نوعی باهوشه؛ اما اگه بخوای ماهی رو براساس تواناییش در بالا رفتن از درخت قضاوت کنی، اون ماهی ممکنه همه عمرش فکر کنه یه احمقه. ~ماهی بالای درخت~
آخه هانا رو دوست دارم  اما اسم‌های این سبک خیلی زیاد شده می‌خوام متفاوت بزارم مثه النا سارینا ...

الینا هم من دوس دارم،بخاطر معنیش،که میشه نعمت داده شده به ما،ولی دخترخاله همسر گذاشت الینا من تغییر دادم به ملینا

چون نمی‌خوام شبیه النا و السا و هلنا و اینا بشه

مراقب باش برای اینکه اسم دخترت متفاوت باشه یه چیزه عجیب غریب نزاری

امیدوارم نامدار باشه

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر.