2733
2734
کاش ۱سال بود  ۶ساله دوسش داشتم باهزار مشکلات رسیدیم به هم اونم رفت میدونم من اشتباه کردم ترسی ...

ای بابا بسوزه پدر عشق و عاشقی   

چقدر دلم شکست متنتونو خوندم...

میدونید دقیقا همین افکار شما باعث شده خیلی دخترا راحت جدا بشن و آدم های عاشق بهم نرسن...

نمیدونم پیشنهاد میکنم اول مطمئین بشید توی رابطه نرفته...

میدونید وقتی بعد یکسال بلاک میکنه مشخصه هنوز توی ذهن و قلبش بودید ولی بلاک کردنش نشون میده یا نمیخواد دیگه باهاتون باشه و یا رفته توی رابطه...

اینکه رفته توی رابطه رو باید متوجه بشید به نحوی بعد فکر بازگشت کنید

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
پاک کردم هر چیزی که ازش دارم ولی اصلا فراموش نمیشه بنظرتون وقتی دیدمش چیکار کنم بیاد سرحرفو باز کنه ...

آخه منطقی نیست بعد یکسال...

ببینید من شده به چت قبلیم سر بزنم...من با اینکه از طرفم بلاکم ولی من بلاک نکردم ولی دلم نیومده بلاکش کنم اگه زمانی اینکارو کنم یا باید طرفم خیلی از چشمم افتاده باشه و یا توی رابطه رفته باشم...بازم مختار هستین و شما بهتر میدونید...

اینکه چجوری سر صحبت رو باز کنید بسته به طرفتون داره اول باید شناخت پیدا بشه که طرفتون چقدر غرور و احساسات داره و چقدر هنوز براش ارزش دارید

از اون آدم ها نباشه که خودشو الکی بگیره

و اینکه بگید چندسالتونه؟؟ پیشنهادم اینه اول متوجه بشید توی رابطه رفته یا خیر

بعد اگه خواستید سر صحبتو باز کنید سعی کنید با مسئله ای که به جفتتون مربوط میشه شروع کنید...

مثلا میتونه تبریک باشه...یک تخصص خاص باشه که به اون آقا مربوط باشه یک جایی باشه که اون آقا توش کار کرده باشه و خیلی چیزا

ولی اول بنظرم باید آمار طرفتون در بیاد

ای کاشکی طرف منم اینقدر مثل شما توی فکر بود   

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله درسته  من اولش نمیدونستم که پسر بدیه چون اولش خودش رو خوب نشون میداد و من به خاطر اینکه کم ...

توی سن و سال شما درجه احساسات زیاده و منطق و بلوغ فکری بین هر شخصی توی این سن متفاوته...ولی چیزی که هست کنترل احساسات توی این سن سخته

انشالله که براتون تجربه شده و الانم پیشنهاد میکنم چندان بهش فکر نکنید اگر خیلی اذیتتون میکنه از همه جا حذف و بلاکش کنید و یا کلا خنثی باشید(این موردو بیشتر پیشنهاد میکنم) خودش سر وقتش بهتون پیام میده و پیشنهادم اینه به هیچ وجه دوباره باهاش اوکی نشید...

متاسفانه زیاد از خانم ها دیدم که پسر های خوبو رد میکنن و روی پسرهای بد سرمایه گذاری میکنن

انشالله شماهم براتون تجربه میشه

توی سن و سال شما درجه احساسات زیاده و منطق و بلوغ فکری بین هر شخصی توی این سن متفاوته...ولی چیزی که ...

بله همین کارو میکنم ممنونم از وقتی که گذاشتید 💐

وقتی پسر خوبی که چند ساله عاشقشم کلا توی این فاز نیست با حرفی نمیزنه برای بیرون اومدن از فکرش رفتم توی رابطه اینم که اینطوری شد 

بله همین کارو میکنم ممنونم از وقتی که گذاشتید 💐 وقتی پسر خوبی که چند ساله عاشقشم کلا توی این فاز ن ...

خواهش میکنم دوست عزیز امیدوارم حرفام بدردتون خورده باشه

قرار نیست با رابطه سمی یا بد و ریسک پذیر بخاطر روابط قبلیتون زندگیتون و یا خودتون و آیندتونو خراب کنید...

هیچ عشق و علاقه و صمیمیتی بدون شناخت کافی نمیتونه باشه...

بعد هم من بنظرم اون پسری که شما ازش خوشتون میاد از این پسر خیلی بهتره چون یکی از خصوصیات پسر خوب اینه که به سادگی نمیتونه پیشنهاد بده و ارتباط برقرار کنه با جنس مخالف

برای اینکار شما باید اول از علاقه طرفتون مطلع بشید و بعد با چراغ سبز و رفتار های خانومانه کسی که دوسش دارید رو جذب کنید...

ایرادی که خیلی از شما خانم ها دارید اینه که فکر میکنید ما درجا از هر دختری که خوشمون بیاد میتونیم پیشنهاد بدیم این درصورتیه که این خصلت یک آدم هول و نامناسبه...پسر خوب اول از علاقه شما باخبر میشه و در شما پیدا میکنه که آیا شما دنبال ارتباط و رابطه و هدف باهاش هستید؟؟ و یا صمیمیت؟

وقتی بفهمه میتونه اقدامی بکنه..

انشالله که توصیه و حرفام بدردتون بخوره و ممنونم که شماهم وقت گذاشتید و اعتماد کردید

انشالله هرچی خیره براتون اتفاق بیوفته و بد به دلتون راه ندید   

نمیدونم امیدوارم تو رابطه نباشه😞

انشالله چیزی که خیره و خوبه براتون اتفاق بیوفته و اذیت نشید