2733
2734
عنوان

آخرش نفهمیدیم گوجه سبز هست یا آلوچه😂😋

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 30 پست
ما به قرمزا میگیم الو باغی، ولی من قرمزشو دوست ندارم ترشیش اذیت میکنه همون الوچه خوشمزه تره

من قبلا عاشقش بودم الان ذائقه‌م تغییر کرده احساس میکنم برگ نمک زده میجوم کلا ازش خوشم نمیاد 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
نه اونا رو که نمیگه، یه الوچه های ریزیه و تزش

از آلو سبز کوچیکتر ندیدم من

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما به قرمزا میگیم الو باغی، ولی من قرمزشو دوست ندارم ترشیش اذیت میکنه همون الوچه خوشمزه تره

ولی سبزا دیگه ترش نیستن ، من هر چی خریدم ترشیشون کمه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای وای ، فک کنم اولین نفری هستی اینو میگی ، من حتی سبزش و دوست ندارم چون خیلی ترش نیست😋

آره من کلا شیرینی دوس دارم

ترشی بخورم پشت سرش باید چایی نبات بخورم😅

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸
اون بزرگا نه ، مثل همین سبزا هستن فقط قرمزن و خیلی ترش

ندیدم من

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
عزیزم توی کشوری که یه جاش به ازگیل میگن گلابی وحشی یه جای دیگش میگن انبه یه جایی هم ازگیل توقع داری ...

😄😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما به اونا میگیم خونی الچه توش قرمزه ملسه وای وای 

اینا رو من میگما ، اینا دیگه از ملس بودن گذشتن ، ترش ترشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینا رو من میگما ، اینا دیگه از ملس بودن گذشتن ، ترش ترشن

نه اینا نیستن ،😋با اینکه ترش دوست ندارم دهنم آب افتاد یه زمان تو روستا داشتیم از این درخت 

خلاصه ما ترکا به همه‌ی اینا میگیم الچه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که به شدت کافییییست.........
😋😬

چه جالب ندیدم  

2706