2752
2734
عنوان

خانومایی ک اقدامن یا قبلا اقدام بودن،شوهراتون همکاری میکردن یا؟...

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 52 پست
ماشالا ماشالا.گلم س تا بچه داری؟خدانگهشون داره عزیزم...

بله خودم تک فرزندم خیلی اذیت شدم و میشم و..... نخواستم بچه هام دچار این درد بشن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین من کارم اینجور وقتا میدونی چیه؟ بهم میگن بچه نمیاری؟ یه لبخند گنده میزنم میگم چرا حتما میارم ...

ازمنم پرسیدنی میگم هنوزکوچیکم ولی خب ناراحت میشم🥺اره الان فعلا تحت تاثیرحرفات قرارگرفتم خدابحیر کنه 🙂🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد خوب......

خلاصه همکاری در کار نیست خواهر ، اگر هدف داری باید رنجشو تحمل کنی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ازمنم پرسیدنی میگم هنوزکوچیکم ولی خب ناراحت میشم🥺اره الان فعلا تحت تاثیرحرفات قرارگرفتم خدابحیر کنه ...

بسه بابا جمع کن خودتو

فعلا یعنی چی

پاشو برو پیش روانشناس اینجوری که من میبینم کلا بادی به هر جهت حرکت میکنی

پسفردا بگن بچه رو پنجره بنداز پایین میندازی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
اره گلم،ولی من اصلا نمیخام همکاری کنه راضیم...چون بامادرشوهرم ی جاییم عین دخترمادریم گفته بچه دارشی ...

ببین هرچقدرم مادرشوهرت کمکت کنه یه جاهایی فقط خودت هستین و شوهرت. حالا ماه اول مادرشوهرت هست. ماه دوم هست. ماه سوم هست. آخرش که چی؟ بالاخره پیش میاد که اون بچه با پدر و مادرش تنها باشه و اذیت کنه. گذشته از زحمت مراقبتش بچه هزینه داره. شوهرتم که میگی الان نگران مسائل مالیه. دیدی یهو فردا پس فردا گفت تو بچه میخواستی الانم خودتم برو سرکار من تنهایی از پس خرجا برنمیام

وای.من ۲۳سالمه شوهرمم۳۳.هنوز یدونه هم ندارم....میگم سنت میره بالا دیگ بچه دار نمیشیم میگه اگ بچه داش ...

اره اگه سنتون بالا بره مشکل براتون به وجود میاد💔

باهاش حرف نزدی؟یابرین پیش مشاوره اخه مگه میشه بچه دوس نداشته باشه😔💔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
عزیزم دقیقا توفامیل ما ی پسر۲۱ساله بادختره۱۴ساله دوماهه نامزد کردن خونه ندارن کارندارن ماشین حدارن ه ...

ما داریم16سالشه دوتا بچه داره وضعیتشون هم خوب نیست

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌