2752
2734
عنوان

چه مهارتی یاد بگیرم؟ دارم مهاجرت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب لندن هم خیلی هزینه زندگی و اجاره بالاتره به نسبت.  

بله هزینه زندگی تو لندن بالاست 

کلا شهرهای کوچیک برای شروع زندگی خوبه 

مثلا استادیو فلتی که من ۱۲۰۰ پوند اجاره کرده بودم دوستم تو بیرمنگام گرفته بود ۸۰۰ پوند 

تازه من کلی کرایه اتوبوس میدادم اون اصلا کرایه نداشت 

خوب لندن هم کار بیشتر بود 

اما برای یک دانشجو که اول راه هزینه براش خیلی مهمه و دنبال تفریح نیست همون شهر کوچیک باید شروع کنه بعد از دوسال درس و کمی کار و رزومه بهتر بره شهرهای بزرگ‌تر 

چون تو لندن و منچستر و اکسفورد با درآمدهای خودشون راحت میشه زندگی کرد 

خوب بر فرض که شما بر نمیگردین و اونجا اصلا مشغول به تحصیل و کار میشیت و در خواست اقامت می‌دین بعد تک ...

ترجمه مدارک رو میبریم سفارت 

اصل مدارک رو که نمیبریم 

تازه از روی هر مدرک دوتا ترجمه میکنیم یکیش رو تحویل vfs میدیم یکیش دست خودمون میمونه میبریم با خودمون تو کشور مقصد 

برا همه کشورها حتی مثلا آمریکا ؟

اصل مدارک ما فارسی هست جایی نمیبریم 

برای هر سفارت شما باید ترجمه مدارک رو ببری فرقی نداره کدوم سفارت بلشه 

مثلا کانادا اصلا مدارک رو به صورت فیزیکی نمیبری همش اپلود میشه تو سایت 

بعضی جاها از روی ترجمه مدارک کپی میگیرن بعد ترجمه ها رو به خودت برمیگردونند بعضی از سفارتها کلا ترجمه مدارک رو نگه میدارن 

هر کاری هست با ترجمه مدارک هست نه با اصل مدارک

ترجمه مدارک رو میبریم سفارت  اصل مدارک رو که نمیبریم  تازه از روی هر مدرک دوتا ترجمه میک ...

سوال آخر عذر می خواهم زیاد سوال پرسیدم   کلن لندن چجوری شهری از آب و هوا من از فضای ابری و اینا زیاد خوشم نمیاد به اضافه باد دلم میگیره و شب هاش کلن تو هر شهری شب برا من مهمه  کلی گفتم شما نظرتون چیه

سوال آخر عذر می خواهم زیاد سوال پرسیدم   کلن لندن چجوری شهری از آب و هوا من از فضای ابری و ای ...

وای وحشتناکه   

همش بارونه یکسره بارون میاد تازه فکر کن بارون قاطی باد شدید میشه 

همیشه موهامون بهم ریخته بود 

اگر بارون هم قطع بشه باد هست 

اما زیباترین آسمون رو داره من خیلی کشورهای مختلفی رفتم آسمون لندن رو هیچ جا ندیدم 

حتی تو پرواز هم تا یکساعت همیشه هواپیما لای ابرهاست و تصویر رویایی داره

خیاطی هم خوبه بلد باشی،رشتم طراحی دوخته منم دارم میرم استرالیا ۲۳سالمه ولی ازطریق شغل شوهرم میریم ولی خسته شدم نزدیکه یکساله منتظرم کی میریم،بهمون گفتن ۲۰خرداد وقت سفارت داریم همش نگرانم نکنه نشه