2752
2734

تجربی یا ریاضی ، مسئله این است😂

(خواهرم توش مونده سال بعدهم انتخاب رشته داره، علاقه ب هردو داره ولی میترسه از پسش برنیاد، مشاور پایه هشتم رفته اما استعدادو علاقه هردوباهم نداره، استعداد تو تجربی بدون علاقه/علاقه ب ریاضی با استعداد متوسط 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

فقطط بره دنبال علاقششش چیزی دلی دوست داره

نگه درسم خوبه برم فلان رشته به خاطر اینده

چون وقتی علاقه نباشه نمیشه خوند که اینده ای باشه

این نظر منه البته 

خالق تورا شاد افرید آزاد آزاد آفرید🕊        ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل.زندگی یعنی همین!🌱                         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم به خاطر فرار از ریاضی نرو تجربی چون ریاضیش فرقی با رشته ریاضی فیزیک نداره حسابداری و روانشناس ...

با حرف اولت موافقم ولی دوم نه

پزشکی و دندون و ... هیچ وقت اشباع نمیشن همین الانشم تو شهرمون که منطقه دو هستش و تقریبا شهر کوچیک محسوب میشه بیمارستانامون کمبود پرستار دارن

شهرمون کلا یکی چشم پزشک داره و ...

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

ببین تجربی خواستی بری به شرطی برو که آمادگی درس خوندن روزانه بالای ۱۰ ساعت رو داشته باشی وگرنه تو تجربی هیچی نمیشی یه رتبه افتضاح میاری تو کنکور و مجبوری هی پشت کنکور بمونی روحیت داغون شه

تو تجربی مخصوصا سال آخر تقریبا باید یه سال تمام همه چیزای فرعی رو تو زندگی کنار بزاری و همه چیت بشه درس دیگه تفریحای طولانیو مهمونی ها و گشت گذار های مختلف اینا تعطیل 

اگه بخوای رشته ریاضی بری قبولیش راحت تره درساشم با تجربی زیاد فرق نداره اون ریاضی فیزیکش یکم پر حجم تره تجربی هم زیستش اضافه تره قبولیش راحته ولی شغل پیدا کردنش یکم سخته مگه اینکه پارتی یا زرنگی یا شانس داشته باشی و به مهندسی علاقه‌مند باشی

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
با حرف اولت موافقم ولی دوم نه پزشکی و دندون و ... هیچ وقت اشباع نمیشن همین الانشم تو شهرمون که منطق ...

درسته منم گفتم برخی رشته های تجربی پرستاری چون مهاجرتش خوبه واسه همین هر چقدر هم نیرو باشه باز کنه، 

🇵🇸❤🇮🇷                                                                                                                       دختر ترک🤞

انسانی هم که درساش اقتصاد و ادبیات و روانشناسی و جامعه شناسی و این چیزاس نمی‌دونم علاقه داری یا نه در آخر هم تو کنکور میتونی بری حقوق بخونی وکیل شی روانشناسی بخونیو و چیزای این مدلی

من خودم عاشق تجربی و دکتر شدن بودم از اول هرچند خیلییی سخته این مسیر و منم شکست خوردم تلاشم کافی نبود برای علاقم ولی اگه زمان به عقب برگرده بازم میام تجربی تلاش بیشتری میکنم

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤

توصيه ي من اينه كه فقط با آدمهاي معمولي مشورت نكن . الآن همه تشويقت ميكنن كه پزشكي بخون . وكالت بخون . ولي آدمهايي هستن كه از الآن ميدونن 10 سال ديگه كدوم رشته به درد ميخوره .