2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست استخاره واسه ازدواجش بد شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 104 بازدید | 26 پست
بله گفته بود خیلی سختی میکشی

من اینارو نگفت

از رو قران گرفتم گفت بد

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا ینی بدون دلیل رفت؟  ازدواج الانت چطوره؟

پدرش راضی نبود همش تو دوران نامزدیمون یکاری میکرد بهم بخوره، دیگه روز عقدمون کارشو کرد پسرشم سر لجش هم منو ول کرد هم خانوادشو هم خودشو، خبرش دارم هنوز مجرده، ازدواج الانم عالیه خدارو شکر میکنم اون نشد

خریت خودتو ننداز گردن خدا   □■   رضا مارمولک 
ینی چی استخاره ب دله؟ 

ینی وقتی آدم دلش  چیزی باشه استخاره خوب میشه و اگه نگران باشه استخاره بد میشه...تایپیک قبلتو خوندم گفتی نامزدت دوست نداری...عزیزم این که استخاره نداره اگه اصلا دوستش نداری نباید ازدواج کنی ...به جا استخاره گرفتن پیش یه مشاور برو تا از این برزخ در بیای

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
اونم بد گف خب،ولی ای کاش استخاره نمیگرفتی الانم ک گرفتی عمل کن بهش حتما

چندین ماه گذشته نامزدم الان

دوسشم ندارم

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
پدرش راضی نبود همش تو دوران نامزدیمون یکاری میکرد بهم بخوره، دیگه روز عقدمون کارشو کرد پسرشم سر لجش ...

خداروشکررررر

ینی وقتی آدم دلش  چیزی باشه استخاره خوب میشه و اگه نگران باشه استخاره بد میشه...تایپیک قبلتو خو ...

دعا کن واسم لطفا

دعا کن واسم لطفا

حتما عزیزم انشالله هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد برات

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
حتما عزیزم انشالله هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد برات

ممنون انشالا