2752
2734
اصلا جالب نیس دلم خیلی ب بچهه میسوزه،باز خانمه سنش قابل تحمله آقاعه۶۵سالشه😑

عاره یه  همسایه داشتیم مرده پیررر نمیدونم چند سالش بود زنش هم بالای چهل بعد بچه کوچیک میومد تو خیابون بازی میکرد من اول فکر کردم نووه اشه بعد فهمیدم نه 

فکر کن حداقل چهل پنجاه سال با بچه اش شون اختلاف سنی دارن مادر پدر

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا خانوم بالای 50 سال دیدم که فکر میکرد یائسه شده و یهو بیبی چک میذاره به پیشنهاد اطرافیان میبینه مثبته و باردار بوده

یاداوری کنم اون نازا بوده کلا

بعدم یائسگی مطلق نیستش یهو میبینی یه تخمک اون ته مه ها باقی مونده میاد دیگه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
2731

همیشه توی پزشکی استثنا وجود داره . خود دکترها هم میگن بعضی مواقع اتفاقاتی میفته که علت علمی نداره . دوست مادربزرگم سالها پیش وقتی بالای ۶۰ سال بود و یائسه هم شده بود باردار میشه و یک بچه سالم دنیا میاره . حتی یک خانم که یائسه بود گفت رفتم سونوگرافی بهم گفت هنوز تخمک فعال داری و ممکنه باردار بشی و بهم گفتند باید جلوگیری کنی پس غیر ممکن نیست بارداری توی سن بالا بحث معجزه و مذهبی هم جداست .

خانوم های سید دیر یائسه میشن

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت منم مادر شدم تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۷ بی بی مثبت شد، ۱۴۰۲/۹/۱۸ آزمایش مثبت شد😍❤️
آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟ پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

اگه بخای سند و مدرک این و پیدا کنی باید خییلی مطالعه کنی . قرار هم نیست خدا همیشه معجزاتی تکرار کنه . مثلا حضرت عیسی کلی معجزه داشته میشه گفت چرا الان هیچ کس این توانایی ها رو نداره؟!!! 

فکر نمی کنی داری تو کار خدا هم....

عزیزم استثنا همیشه وجود داره اما احتمالش خیلی اندک و نطدیک به صفر

مثلا اینکه بچه ای با دم بدنیا بیاد هست هنوزم متولد میشن اما احتمالش کم 

احتمال اینکه بچه ای با دوسر بدنیا بیاد هست اما بازم احتمالش خ کم

بارداری تو سن بالام تقریبل احتمالش صفر اما بازم ممکن پیش بیاد ربطی ب دعا خوندنم نداره به ژنتیک و جهش و اناتومی بدن اون فرد بستگی داره 

آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟ پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

🫥اسمش معجزه ست

اگر اینطور بود باید هر سال یه قران نازل میشد هر چند وقت یه دختر مث حضرت مریم بدون ازدواج و ... پسری مث عیسی دنیا میاورد و ...

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
خب من خیلی ازین داستانارو قبول ندارم همونطور ک حضرت مریم خودبخود باردار شده!  برای ایجاد جنین ...

کی به تخمک اجازه ی باروری میده؟اگه طبیعت که پس چرا بعضیاباردا نمیشن ؟عزیزم این وسط اذن خدا لازمه باوجودخدا هم هیچ چیزی محال نیست

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706