2733
2734

من یکیو میشناسم۵۵سالگی باردارشد بااینکه اصلا نمیتونست بچه دارشه،بنظرم معجزس.ولی ای کاش نمیشد تو این سن کی حال بچه داری داره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معجزه بوده دیگ مث حضرت مریم که بدون شوهر باردار شد

آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟

پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤

توی قران خدا در مورد همین به حضرت زکریا میگه "کذلک الله یفعل ما یشا "

یعنی به خواست خدا مربوط میشه

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

بعضی وقتا خانما تا ۶۰ سالگی بائسه نمیشن مخصوصا خانم های سیده یعنی من اینجوری شنیدم.

اما توی علم و عالم پزشکی هم وجود دارن خانمایی که در سن بالا (پیری ) باردار شدن.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
من یکیو میشناسم۵۵سالگی باردارشد بااینکه اصلا نمیتونست بچه دارشه،بنظرم معجزس.ولی ای کاش نمیشد تو این ...

آخه یائسه بوده؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤

واسه خداوند هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره

همانظور که حضرت مریم بدون شوهر باردار

شد اینم تو یائسگی بوده 

ولی خب قرار نیست واسه همه این بشه

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

طبق نظر شخصی

اینطور که معلومه اون زمان تا سنین بالا پریود میشدن و یائسه نمیشدن

الان شنیدم سید ها معمولا تا ۶۰ سالگی پریود میشن 

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
2706