2752
2734
عنوان

یه زمانی به این دختر بیچاره میگفتن چاقی الان میبینمش لاغره که

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 23 پست

چاق که نیست عکس اول هوش مصنوعی هست. ولی تناسب اندام داره

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
واسه همون موقع هم لاغر بوده  کی گفته چاقه  اون وقتا اتفاقا توپر بودن خیلی مهم بود الان ا ...

آره منم الان میگم لاغره

ولی اون زمان هیشکی عکس نمی زاشت به جز چند نفر محدود 

همه دنبال زیر بغل مار میگشتن بعد به این همش میگفتن چاق و کوتوله و …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نفس زحمتکشه  عکس خودشه تو زمان خودش خیلی شاخ و وایرال بود با یاسین رفیع نژاد بود

عزیزم میدونم زیبا هستن و گفتم لاغر وخوش اندام هستن اما این عکس توفتولب هست حتی یکی از کاربرها با چهره خودش این عکس رو گذاشته بود

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
عزیزم میدونم زیبا هستن و گفتم لاغر وخوش اندام هستن اما این عکس توفتولب هست حتی یکی از کاربرها با چهر ...

خب این عکس برای این دخترست 

بعد میان با فتولب عکس خودشونو میزارن رو اندام این دختره

متوجه شدین؟