2733
2734
عنوان

تو ان تی احتمال داد جنین پسره چقدر میتونه درست باشه این احتمال

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 27 پست
بستگی به جایی که رفتی داره  من دو تا بارداریم سونوگرافی خیلی خوبی رفتم دوتاش هر چی گفت همون بو ...

البته سونو سه ماهگی 

تو چهارماهگی دیگه قطعی گفتن بهم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
برا منم با اطمینان نگفت احتمال داد نمیدونم خیلی لسترس دارم...انومالی رو چند هفته باید برم؟؟؟ینی الان ...

سلامتش بخواه، وبگوخدایا هرچی درتوانم، همون بهم عنایت کن، 

تاغربال دوم صبرکن

معمولابگن پسره، خطانداره

بچه دارید؟

حالتهاتون چیه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی ب دکترت و تجربه اش داره

برا من گفت ۸۰٪ دختره و درست بود

یکی ار اقواممون هم رفت پیش یکی ک قبولش داشت خیلی و بهش اشتباه گفت و بچه اش دختر بود

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸
کی میتونم برم که صد در صدی مشخص بشه

فک کنم همون آنومالی، البته من ده هفته سل فری دادم بعد دو سه هفته که جواب اومد فهمیدیم دختره. فکر میکنم جدا از سل فری یه آزمایش تعیین جنسیت با خون هم هست که انجام میدن

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
سلامتش بخواه، وبگوخدایا هرچی درتوانم، همون بهم عنایت کن،  تاغربال دوم صبرکن معمولابگن پسره، خ ...

بچه ندارم اولین،بچمه...

خیلی بی حالم و فشارم پایینه فقطم ترشی میخورم ینی ناشتا گوجه سبز میخورم 

برا من ان تی دوازده هفته و یک روز رفتم گفت ۸۵ درصد دختره ولی همون سونو ۱۸ هفته رفتم برای انورمالی گف صد در صد پسره و سه هفته دیگه باید زایمان کنم هر چی سونو رفتم گفتن پسره ان تی اصن قابل اطمینان نیس تشخیص جنسیت

بچه ندارم اولین،بچمه... خیلی بی حالم و فشارم پایینه فقطم ترشی میخورم ینی ناشتا گوجه سبز میخورم  ...

سنگینی معده، ندارید، 

ازروحالت نمیشه گفت، امابه دخترهم میخوره حالتتون، واینکه امسال بیشتردخترباردارن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
برا منم با اطمینان نگفت احتمال داد نمیدونم خیلی لسترس دارم...انومالی رو چند هفته باید برم؟؟؟ینی الان ...

اره من دوازده هفته و دو روز رفتم قطعی نگفت سیزده هفته رفتم قطعی گفت اگه عجله داری یه هفته دیگه برو اگه نه صبر کن تا هجده هفته انومالی برو دیگه هزینه نکن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️