2752
2734
عنوان

نامزدم باهام قهر کرده☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 63 پست
خودش گف این کارتو هیچوقت یادم نمیره  من بهش گفتم در حد بوس و بغل کافیه فراتر نریم اما این حتما ...

نه عزیزم نگران نباش ولش کن خودش میاد منت کشی. چیزی نیست این سلاح اقایان در نامزدی قهر کنن تا به مرادشون برسن

گفتم بهش حالیش نیس گفت تو همین الانم زنمی هر چیزی ام اتفاق بیوفته من ولت نمیکنم 

بگو من خط قرمزهایی خودم دارم یه خط قرمزهایی خانوادم

تا الان صبر کردی یه مدت کوتاهم روش 

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معاشقه قبل عقد؟؟ بعدشم‌کدوم معاشقیه که ختم به اون اصل کاریه نشه؟

در حد بوسه و اینا نرن دیگه سراغ اون کار  کشتی فرنگی فقط😉 این اقایون با قهر کردنشون میخان برسن به اون چیزی که میخان.یکم مقاومت کنه کوتاه میاد از حرفش. 

اصلا نرو.هرچی بیشتر توجه کنی بدتر میشه دیگه هم بهش پیام نده

میره مسافرت واسه چن روز گفتم لااقل همو ببینیم امروز قرارم بود زود برگردم خونه دیگه ک انگار نباید برم پیشش دیگه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
معاشقه قبل عقد؟؟ بعدشم‌کدوم معاشقیه که ختم به اون اصل کاریه نشه؟

معاشقه یعنی چی؟  در چ حد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم نگران نباش ولش کن خودش میاد منت کشی. چیزی نیست این سلاح اقایان در نامزدی قهر کنن تا به مراد ...

اره دقیقا بعد ک انجام دادن دیگه عین خیالشون نیس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همین دیگه میگه سطحی بیا انجام بدیم منو تو منگه گذاشته اما من سطحی ام قبول نکردم گفتم تا عقدمون ص ...

عزیزم اکیدا توصیه میکنم مقاومت کنی

چون هم از نظر احساسی و هم از نظر جنسی میری تحت فشار ، بعد اگر تسلیم بشی و بهردلیلی نشه تو میمونی و یه اندوه عمیق ( کاری به دوستانی که دوست دارن انجام بدن ندارم اما برای شما کلی حس بد میاره) بهش بگو اذیت میشم ، ازینکه نمیتونم انجام بدم کاری که میخای و از ناراحتیت ناراحت میشم، اگر نمیتونه صبر کنه دیگه زودتر برید سر خونه زندگیتون

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 
بگو من خط قرمزهایی خودم دارم یه خط قرمزهایی خانوادم تا الان صبر کردی یه مدت کوتاهم روش 

بهش گفتم کاش یکم درک کنه چی میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامزدمه فقط عقد نکردیم هنوز چن مدت دیگس عقدمون

قشنگم تو همه جوری میتونی راضیش کنی ولی دخول نداشته باشین البته اگه صیغه محرمیت داشته باشین .. بگو از راه دیگه غیر دخول ...میکنم 

نزار از دستت ناراحت بشه🥲

قدر عشقاتونو بدونین 

ن که مث من تو حسرتشم 

تو حسرت ی بار دیگه دستشو بگیرم😔😔💔

برا بختم دعا میکنید🥲💔ی همسر صالح و دلپاک ...
قبول نکن و روی حرفت باش وقتی عقدم شدی اجازه کامل نده. فعلا دوران شناخت. بعد پشیمون نشی

بعد عقد میرم خونش زندگی کنم دیگه مجبورم اما الان داره زورم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهش گفتم کاش یکم درک کنه چی میگم

با خنده حرفاتو بزن 

اصلا عصبی نشو 

ریلکس ریلکس

این سومین کاربری من هستش  دوبار رو توسط آدمای مریض و به خاطر اینکه مطالب در خصوص زندگی و دغدغه هاش گذاشتم گزارش زدن و تعلیق شدم من از سال ۱۴۰۰ عضو نی نی سایتم
در حد بوسه و اینا نرن دیگه سراغ اون کار  کشتی فرنگی فقط😉 این اقایون با قهر کردنشون میخان برسن ...

والا خدا که لج نداره با ما چیزی رو بیخودی حرام کنه 

خودش افریده و میدونه اثر هر کاری چیه 

قبل از محرم شدن 

تماس فیزیکی اصلا درست نیست 

به همون حد هم قانع نمیشن 

به هردلیلی عقد به هم بخوره چی؟! 

بعدشم این آدم با این درخواستش آدمو به شک‌میندازه ... فردا خودش تهمت میزنه به این دختر که تو که خط قرمزتو میذاری کنار شاید قبلا هم گذاشتی

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2706