2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ولی میگفتم کاش من بچه یه خانم و آقای جنتلمن بودم از اون پولدار تحصیل‌کرده ها که خونه دوبلکس و راننده شخصی داشتن

بعدش با پولاشون میومدم به این مامان و بابام کمک میکردم

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  

بی شک نه

خدا خانوادمو حفظ کنه برام انشالا

فقط گاهی با خودم میگم کاش مادرم مثل خانومای دیکه از چیزهای زنانه لذت میبرد مثل طلا آرایشگاه ...

کاش اولویت زندگیش خودش بود نه شوهرشو بچه هاش 

کاش اینکه واسه دل خودش بوتاکس کنه براش از لباس تن بچه ش مهم تر بود 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

آره بیشتر پدرم دوست داشتم کس دیگه ای بود مادرم رو با هیچ کس عوض نمیکنم

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   یه خانم با نام کاربری من برای خودش اینجا اکانت درست کرده جهت اطلاع بگم اون من نیستم و هیچ ارتباطی با من نداره فقط از نام کاربری من استفاده کرده که من از این کارش واقعا ناراحت هستم  

من بعضی وقتا میگفتم اگه مثلا بابام با یه خانوم دیگه ازدواج میکرد یا مامانم با یه اقای دیگه...من چه شکلی میشدم یا اصلا بچشون میشدم یا نه🤣🤦‍♀️

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292
2706