2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از بس پیگیرم خودش گفت 😭 براش تلاشم می کنه  مگه رابطه ای جنسی باعث سردی نمیشد؟

مردی که از جای تامین بشه دیگه اونجا میمونه مگه بعد مدتها سرد بشه 

توام بیخیال شو به زندگیت برس ان شاالله یکی میاد جبران می‌کنه برات 

خواهر من سه سال باعاش بودم تو کارو بهش کمک کردم پیشرفت کنه بهم نامردی کرد

شمارش و پاک کن عزیزم تو اینستا هم اگه داریش انفالو ریموش کن سعی کن چکش نکنی تا از یادت بره

خواهر من سه سال باعاش بودم تو کارو بهش کمک کردم پیشرفت کنه بهم نامردی کرد

خیلی سخته منم بعد یکسال و نین خودن باهاش کات کردم 

چون واقعا سخت بود من کلی زحمت کشیدم کلی کمکش کردم فقط خدا میدونه چقده دنبال کار گشتم واسش واسه خونه واسش سپردم اخ یعنی یادم میاد دلم واس خودم میسوزه اخر سرم مقصر همه چی من بودم من نمیگم من هیچ اشتباهی نکردم ولی واقعا مستحق اون همه ادیت اونم نبودم😶😶😶

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
خیلی سخته منم بعد یکسال و نین خودن باهاش کات کردم  چون واقعا سخت بود من کلی زحمت کشیدم کلی کمک ...

می فهمم چی میگی تو چطوری کنار اومدی؟ قلبم تیر میکشه نمی تونم قبول کنم . جای من اون دخترست . خیلیم براش تلاش می کنه . 

آخی بمیرم براتون 

چ تاپیک غمگینی و چه کامنت های غمگین تری🙃

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

این آهنگو سرچ کنید گوش بدین👇

(سنگ فرش خیابونارو گل کردم برات .)

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
می فهمم چی میگی تو چطوری کنار اومدی؟ قلبم تیر میکشه نمی تونم قبول کنم . جای من اون دخترست . خیلیم بر ...

نمیگم اسونه دیروز بیرون بودم خیابون خلوت برای اینکه مامانم نبینه گریه کردم شبم بود تا خونه گریه کردم که خالی شم داشتم میترکیدم 

من بعد چن هفته اومد واسه بخشش ولی دیگه نبخشیدم همون یه بار قبل که بخشیدم واسه هفت پشتم بس بود 

کاش برنمیگشتم دفعه قبل الان انقد داعون نبودم 

کاش حداقل نمیومد واسه بخشش اینطوری اروم تر میبودم من قبل عید کات کردم دقیقا دو روز قبل عید اون روز کلا تب و لرز کردم و حسابی مریص شدم عیدمو رید تدش انوقت اکمده میگه سال خوبی داشته باشی اخه تو که منو میشناسی فقط بلدی زخم بپاشی لعنتی 

وقتی پیام بخششو دیدم انقد گریه کردم که حد نداشت چون واقعا تازه کمی اروم شده بودم 

بعدم که من توپ و تشر زدم و گفتم نمیبخشم واسه خاطر اینکه کم نیازه جلوم همه تقصیرا رو انداخت گردن من باور کن حالم بد بود بدتر شد چقد حالمو گرفت قلبم مچاله شد 

من واقعا از ته قلبم دوسش داشتم و دارم ولی بابت همه چی فقط واگدارش کردم به اون بالایی چون بدجوری منو له کرد من با همه چی ساختم و کنار اومدم با خیانت اول رابطه که بعد یه کات برگشتپ بهش با دیر جواب دادنا کم گداشتنا بی حوصلگیاش 

خدایا من دیگه باید چیکار میکردم که نکردم تو شاهدی من تو این یسال و خورده چقده مریص شدم خدا تو دیدی به من چی گدشت 😭😭😭😭

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂

یسال باهاش. بودم چون نمیشد برسیم بهم خودم جدا شدم :) 

دق دارم میکنم شبی نیست که گریه نکنم صبحا هم بهش فکر میکنم بدبختی اینجاست غرورم نمیزاره ناراحتیمو‌ به یکی بگم آروم شم

گاه می‌پرسند از من عاشقش هستی هنوز؟ بی تفاوت بودنم را گریه می‌ریزد بهم :)
2706