2752
2734
عنوان

چطور چشم سوم رو باز کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 42 پست
مدیتیشن یه امر شیطانی و شیطان پرستان این کارو میکنن

عزیزم شما با چه سند و مدرکی اینو میگید؟ مدیتیشن از لحاظ دین اسلام تایید شده هست ، بنده کلی تحقیقات انجام دادم💖 

اگه چیزی میدونید در این باره ممنون میشم به منم بگید شاید اطلاعات من کافی نباشه بهتره در جریان قرار بگیرم 

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون مدیتیشن میکنم ولی هروز نه وقت ندارم فعلا دارم ادامه میدم تاببینم چی میشه دیگه

راستی من احساس کردم کندالینیم داره فعال میشه اونو نمیخام فقط چشم سومم میخام به نظرت میشه با پاکسازی چاکرا ناخواسته اونم فعال شه بهم ربط دارن

من چطور فعال کنم؟

اونایی که میگن  چشم سومم رو  فعال کنی جن میبنی اشتباهه اونا بدون این که چاکراه ها ی دیگه اشون رو فعال کنن مستقیم رفتن سر چاکرای ششم  اگه اصولی وبه ترتیب  پاکسازی کنی چیزی ترسناک نمیبینی 

علاعمت چیه؟  از کندالینی نمیترسی؟

من کندالینیم هنوز فعال نشده ولی یه کم از علایم فعال شدنش رو دارم یه بار تو حین مراقبه شبیه مار که اهنگ بزارن میرقصه تکون میخوردم ولی ادامه دادم و کل بدنم احساس سوزن سوزن شدن میکردم تحقیق کردم علایم کندالینیه

من کندالینیم هنوز فعال نشده ولی یه کم از علایم فعال شدنش رو دارم یه بار تو حین مراقبه شبیه مار که اه ...

بعضی وقتها که انرژیم بالا باشه حس ششمم هم خیلی قوی میشه بعضی اتفاقات بهم الهام میشه 

علاعمت چیه؟  از کندالینی نمیترسی؟

عزیزم بیداری انرژی کندالینی در نتیجه مدیتیشن عمیق رخ میده که روشنی و سعادت رو در پی 

انرژی کندالینی به طور طبیعی در سه دوره از زندگی همه افراد فعال میشه 

هنگام تولد، هنگام بلوغ و هنگام مرگ 

هنگام زایمان هم در خانوم ها به طور موقت فعال میشه

2706