2733
2734
عنوان

به نظرتون من چطور آدمیم اخلاقی☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 4986 بازدید | 396 پست
برا دول دوشیزه آقا آرمان میخوند🤣🤣

😬😬😬

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چهارتا😳  اسماشونو بگو

ای بابا همش ملکه ۴۵۵هستم‌دیگ ب عناوین مختلف فقط یکیشو تازه زدم لو نمیدم البته پست گذاشتم همه شناختنم با اونم ،🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهربونی💗💗 فقط نمیدونم چرا الکی هی قهر میکنی با من😁😁 😳👈🏻🤰🏻💔

😍😌👈🏻🤰🏻❤👶🏻

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
خخخخ....کلا کشته زیاد داده

😱😱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخونیدددددد دومبولو مکی شومبولو شومبولو دومبلوکو مکی شومبولو شومبولو🤣🤣🤣🤣

توهم با اینا همدست شدی😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخونیدددددد دومبولو مکی شومبولو شومبولو دومبلوکو مکی شومبولو شومبولو🤣🤣🤣🤣

دست ددست دست دست ....برش زده یه تیکه وای دامنش چ شیکه .....دامن کل گلی پاش خندع میاد رو لبهاش،🤣🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
خواستم بهت خوبی کنم😁😁

😨😨😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست ددست دست دست ....برش زده یه تیکه وای دامنش چ شیکه .....دامن کل گلی پاش خندع میاد رو لبهاش،🤣🤣🤣

دکتر کارش درسته

دلت نباشه غصه

برش زده یه تیکه

وای دامنش چه شیکه

🤣🤣🤣🤣🤣

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
تو غلط کردی ۱۶سالته ،خخخخخ، فقط من زیادی شوخم و با جنبه 

پس باید چندسالم باشهههه😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2706