2733
2734

سلام دوستان 

من از همسر سابقم جدا شدم یه دختر دارم که مجددا ازدواج کردم 

همسرم رو دوست داشتم تا اینکه به مرور اخلاقش با دخترم خیلی عوض شد و هیچ محبتی بهش نمیکنه

خسیس هست و بداخلاق 

از همه بدتر تو یه مسئله ی دادگاهی که برام پیش اومده بود چند ماهی درگیر بودم و مقصر همسرم بود و من گردن گرفته بودم که مبادا کارشو از دست بده من رو تنها گذاشت 

دقیقا روزی که دادگاه داشتم و نیاز به سند. داشتم و اگر سند برام نمیزاشتن بازداشت میشدم و خیلی روز بدی رو گذروندم و از لحاظ روحی آسیب دیدم...بعد از این ماجرا نسبت به شوهرم دلسرد شدم گفتم مردی نیستی که بهش بهت تکیه کرد...حتی من از روی عصبانیت بخاطر همین مسئله دادگاهه گوشیمو زدم به دیوار شکست جای اینکه بگه فدای سرت تو فقط آروم باش در اومد گفت من برات گوشی نمیخرما زدی شکوندی اینقدر این آدم شعورش پایینه 

در حدی شدم که دستش هم بهم بخوره حالم بد میشه چندشم میشه ...میگه یا بیا همه چی رو فراموش کن از اول شروع کنیم یا طلاق بگیریم توافقی فقط یکم بهت پول میدم بتونی خونه اجاره کنی 

من همش ترس از حرف مردم رو دارم 

دخترم اصلا دوستش نداره چون هیچ محبتی نمی‌بینه ازش و دخترم ۷ سالشه 

جدا از حرف مردم خانوادم هم از اون آدمایی هستن که خیلی سرزنش میکنن و سرکوفت میزنن 

من موندم سر دو راهی 😓😓

کسی هست برای بار دوم جدا بشه و اذیت نشده باشه و یا می‌شناسین کسی رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما باید از لحاظ مالی اوکی باشی که جداشی هم مشکلی نباشه وگرنه ک گور بابای مردم و حرفشون

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

شرایط سختیه عزیزم

ولی دخترت و همسرت هرچی بگذره از نظر من لجشون بیشتر میشه باهم

خودت پس اندازی چیزی نداری؟

ی چیزی ازش بگیر  جداشو بادخترت زندگی کن

اگرم میدونی ک تغییر میکنید از اول شرو کنید انشالا درس میشع

چند سالتونه؟

چند سال دیگه که دخترت بزرگتر شد ، خوب نیست با یه مرد غریبه زیر سقف باشه ، از این بابا برای تو شوهر در نمیاد ، دیر یا زود طلاقی ، مهریت تا اونجا که میتونی بگیر برو دنبال زندگیت ، میگی چتدشم میشه بهم دست میزنه ، بعد هر شب میخوای باهاش بخوای ، کلا تکلیف خودت رو روشن کن

2706