2733
2734
عنوان

فکرشم نمیکردم زاج ک انقد میگم خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2693 بازدید | 137 پست
ابجی نام زدم بازم عرق میکردم، کلافه بودم اخه همش بو میداد هی بچم بهم میگفت ناراحت میشدم 

بوتاکس کن

زاج از مشتقات آلومینیومه

سرطان زاس

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اسپره آدم بازم عرق میکنه ولی زاج اصلا عرق نمیکنی   هرچند خودم از بوی زاج خوشم نمیاد

خب این خیلی بده که عرق نمیکنه

عرق کردن باید باشه،یکی از راه های خروج سموم از بدنه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
زاج یه ماده طبیعیه عزیزم

چ ربطی داره

عناصری که ازشون انرژی هسته ای آزاد میکنن هم طبیعی هستن و طبیعت پیدا میشن ینی بی خطرن؟؟

گار کربن دی اکسید هم طبیعیه یعنی میتونی تنفسش کنی و درمعرضش باشی؟

زاج یکی از مشتقات آلومینیومه

آلومینیوم انقدر خطرناکه برای بدن و سرطان زاس که حتی مام دارای آلومینیوم هم نباید بزنی

بعد مستقیم بری مشتقات آلومینیوم رو بمالی ب خودت چون طبیعیه؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
اسپری استفاده نکنم  حالم از بوی خودمبهم میخوره  خدا سازنده اسپری رو حفظ کنه  زاج ت ...

اتفاقا اسپری ای که میزنی معلوم نیست چی توشه و خطرناکه،زاج که معلومه چیه

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله

عزیزم میگن املاح توی زاج از طریق منافذ بدن وارد گردش خون میشه و سرب و ... اصلا برا بدن خوب نیست، من خودم بادی اسپلش ویکتوریا سیکرت میزنم یکم شاید گرونتر باشه ولی قشنگ یکسال داریش و ۲۴ ساعت موندگاری داره، بنظرم اینو استفاده کن پشیمون نمیشی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706