2737
2734

گلم طبیعی یه جدت غریبی میکنی واذیت میشی،بعدش کم کم جا میفتی

وگه شوهرت واقعا آدم خوبی باشه واخلاقی خوب باشه،کلی باهم میرید می‌گردید وبهت خوش میگذره

بعد میتونی یه شغل مناسب پیدا کنی،اونوقت هم سرگرمی هم درآمد داری

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه دوسش داری حتما برو مطمعن باش بعده یه مدت خودتم راضی میشی.....من28سال تهران زندگی کردم و به شدت به خانوادم وابسته تک دخترم هستم امسال ازدواج کردم اومدم یکی از استانای غرب کشور واقعا برام سخت بود ....مامان و بابام هر روز بهم زنگ میزدن گریه میکردیم هممون ،میخوام بهت بگم در این حد وابسته بودم و اینکه واقعا تهران عالیه برای زندگی من عادت داشتم به شهر بزرگ و شاغل بودم الان اینجا هیچی

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂
چرا 🥲😂

بیای اونجا زندگی کنی کلا دیگه دوست نداری برگردی. مثل خود نامزدت.

یبار بیا قبل ازدواج ببین خودت

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
2731
برا چی باورتون نمیشه  من این آقا رو و خانوادشو میشناسم خیلی همو دیدیم کاملا بهش اعتماد دارم

نمیدونم تجربه اینو ثابت کرده 

فک کن یک خونواده سه نفره اونم از شهر خیلی کوچیک نه از ارومیه می‌رن تهران سن و سالی هم ازشون گذاشته بالای سی سال بودن با یک دختر ۱۷ساله،عاشق هم بودن با همه چی هم ساخته بودن ،ششماه نگذشته برگشتن ملا عوض شده طوری که الان دختر خونه عمه میمونه ،پدر و مادر حال جدایی ،دختره میگفت هر دو خیانتذکردن

حالا من شنیدم الشتر ( نمیدونم درست نوشتم یا نه) وضعشون از همه بهترعه و همه کارمندن و پولدار و خوشتیپ

اره اینجا همه عالین بافرهنگیم 99 درصدشون کارمند و شاغلن و بازاری جوونا همه سر ب راه و درستن(البته بدو خوب همه جا هست) کمبودیم نداریم کوچیک هست ولی خوبه ب نسبت

برا چی باورتون نمیشه  من این آقا رو و خانوادشو میشناسم خیلی همو دیدیم کاملا بهش اعتماد دارم

ببین تهران و خونه مجردی و ...‌ یجوری برید تهران زیر نظرش بگیرید ، تهران نمیشه سالم موند ،چون خودتون محیط کوچیک بودید فکر میکنید تهرانم همینجوره ،فقط باید یه جوری زیر نظرش بگیرید 

گلم طبیعی یه جدت غریبی میکنی واذیت میشی،بعدش کم کم جا میفتی وگه شوهرت واقعا آدم خوبی باشه واخلاقی خ ...

ببین واقعا خیلی دوستم داره و بهم احترام می‌ذاره تو خیلی زمینه های مهم ، تفاهم داریم اصلا باهاش حالم خیلی خوبه 

این دوری به شدت اذیتم می‌کنه دوست داریم کنار هم باشیم خیلی داره کار می‌کنه که شرایط رو زودتر اوکی کنه ...🥲 همش میگم به آدم درستش میرزه رفتن از شهر خودت 

بعد من مشکلم اصلا شهرررر نیست 

من فقط خانوادم .. 

وگرنه ذره ای به این شهرم علاقه ندارم 

2740
اره اینجا همه عالین بافرهنگیم 99 درصدشون کارمند و شاغلن و بازاری جوونا همه سر ب راه و درستن(البته بد ...

اره اون کارمنده رو واقعا درسته چون رفیقم هم باباش کارمنده هم مامانش یعنی وضع توپ وقتی رفتیم خونه شون انگار قصر بود حالا من خودم پدرم وکیلع ولی وضع اونارو دیدم موندم واقعا

عزیزم اگه دوسش داری حتما برو مطمعن باش بعده یه مدت خودتم راضی میشی.....من28سال تهران زندگی کردم و به ...

بله سخت محیط عوض بشه چه از کوچیک به بزرگ 

چه بزرگ‌ها کوچیک 

در هردو باید سازگاری کرد

ببین تهران و خونه مجردی و ...‌ یجوری برید تهران زیر نظرش بگیرید ، تهران نمیشه سالم موند ،چون خودتون ...

اره قبول دارم ... چون واقعا اونجا خیلی محیط جالبی نداره..

ولی خب بهش اعتماد دارم 

و مطمینم پا پیش بزاره بابام خیلی باید دربارش تحقیق کنه تا راضی بشه .. اونم تو تهران باید تحقیق کنه 

اره اون کارمنده رو واقعا درسته چون رفیقم هم باباش کارمنده هم مامانش یعنی وضع توپ وقتی رفتیم خونه شون ...

اره همه اینجا اینجوریم شکر خدا   

واسه چشم و هم چشمیم ک شده همه خونه هامون ماشینامون اخرین مدله🤣😂

ببین واقعا خیلی دوستم داره و بهم احترام می‌ذاره تو خیلی زمینه های مهم ، تفاهم داریم اصلا باهاش حالم ...

خانوادتم مطمئن باش زود به زود میبینی

چون تعطیلات زیاد هست،اوناهم میتونن به تو سربزنن،تماس تصویری بگیر و خلاصه اینکه  خودت بخدا بسپار وبرو دنبال سرنوشتت

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2706