2752
2734
عنوان

زندگیم داره نابود میشه لطفا بیاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 33 پست
پیج و کتاب اونقدر فایده ندارد که توی اجتماع رفتن فایده داره از اجتماع هایی شروع کن که خیلی گفتگو ...

اخه من اگه مسجد هم برم خیلی ضایع میشم با ابن مدل حرف زدنم ازم فاصله میگیرن

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
یه فیلم تو اینستا دیدم  زنه پیجش از اینا بود میگف در جواب فلان چیز چیا بگو میتو نی تو نت هم سرچ ...

ممنون گلم امتحان میکنم امیدوارم جواب بده

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رز عزیزم، تو فقط باید بخوایش! خواستن تعهد میاره و تعهد نظم! من کسی رو میشناسم که حتی ذره ای صحبت کرد ...

ممنون از راهنماییت گلم سعی میکنم با این روش جلو برم امیدوارم بتونم در آینده از اینی که هستم بهتر شم

مشکل همینه موقعی باهاشون صحبت میکنم خیلی افتضاحه تقریبا هیچ حرفی نمیزنم

آخه با خانواده هم همینی یعنی؟مثلا چه خبر چیکار میکنی ؟یا خودت از کارهای روز مره ات بگی نشده

دلم برات تنگ میشه برای همیشه.
ببین تقریبا از ۱۲ سالگی تا الان تلفنی خیلی کم حرف زدم!حالا بچه بودم قضیه فرق داشت حتی تماس ویدیویی م ...

من از بچگی بچه انسان گریز و اروم و درونگرایی بودم تا همین الانم

اما کم کم یاد گرفتم با رفت و امد که هنوزم با خیلیا نمیتونم صحبت کنم

تو تلگرام چندتا کانال داشتم فکر کنم اسمش کتابخانه بود

کلا بزن سرچ کن تو تلگرام کتاب و کتابخانه و اینا بالا میاره

یا سرچ کن تو گوگل کتاب برای روابط اجتماعی

اما بنظرم بیشتر بیرون برو تنها بازار برو کم کم راه میوفتی نگران نباش

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
آخه با خانواده هم همینی یعنی؟مثلا چه خبر چیکار میکنی ؟یا خودت از کارهای روز مره ات بگی نشده

نه با خانواده معمولی حرف میزنم با فامیل اصلا بلد نیستم

من از بچگی بچه انسان گریز و اروم و درونگرایی بودم تا همین الانم اما کم کم یاد گرفتم با رفت و امد که ...

امروز به جشن هست تو محلمون بچه های همسن من میرن نمیدونم برم یا نه آخه درسم دارم

بنظرت برم تاثیر داره؟

امروز به جشن هست تو محلمون بچه های همسن من میرن نمیدونم برم یا نه آخه درسم دارم بنظرت برم تاثیر دار ...

اگه به درست اسیبی نمیزنه حتما برو 

با یکیم میخوای حرف بزنی زل بزن تو تخم چشمش

اصلا به پیشونیش نگاه نکن

اصلا لازم نیست حرف اضافی بزنی اگه ازت سوال پرسیدن جواب بده اگه سوال مهمی داشتی حرف بزن

نه با خانواده معمولی حرف میزنم با فامیل اصلا بلد نیستم

باید یاد بگیری مثلا به حرف زدن بقیه توجه کن تو مهمونی و...ببین چه جوری در مورد چه موضوعاتی صحبت می‌کنند من خودم که دقت میکنم پیش خودم میگم چقدر با ادب صحبت میکنه فلانی.یا چقدر فلانی رفتار آرامی داره بعد خودمم سعی میکنم همون رفتار داشته باشم

دلم برات تنگ میشه برای همیشه.

اعتماد به نفست پاینه باید روی اعتماد به نفست کارکنی سعی کن کتابهای مخصوص بالابردن اعتماد به نفس رو بخونی و با مشاور صحبت کنی، برا یبهتر شدن روابط اجتماعیت خیلی مهمه که تو اجتماع باشی سعی کن بری سر کار کلاس بری باشگاه برو دوستای جدید پیدا کن مهمونی برو باید تو جمع باشی کم کم یاد میگیری

بابا دلتنگتم....
اگه به درست اسیبی نمیزنه حتما برو  با یکیم میخوای حرف بزنی زل بزن تو تخم چشمش اصلا به پیشونیش ...

من اصلا از تماس چشمی نمیترسم ولی اینم بگم آدم استرسی هستم تو هر موقعیت استرس دارم میترسن برم اونجا عینهو اسکلا حرف بزنم بدتر آبروم بره

من اصلا از تماس چشمی نمیترسم ولی اینم بگم آدم استرسی هستم تو هر موقعیت استرس دارم میترسن برم اونجا ع ...

خودتو بنداز تو دل خطر

کاری که من هربار کردم جواب گرفتم

باید یاد بگیری مثلا به حرف زدن بقیه توجه کن تو مهمونی و...ببین چه جوری در مورد چه موضوعاتی صحبت می‌ک ...

از این روش که گفتی استفاده میکنم ولی من خیلی استرسی هستم حتی دارم بخاطر استرسم روانشناس میرم بنظرت درمان این اختلال میتونه بهم کمک کنه؟

اعتماد به نفست پاینه باید روی اعتماد به نفست کارکنی سعی کن کتابهای مخصوص بالابردن اعتماد به نفس رو ب ...

اره خودمم قبول دارم اعتماد به نفس ندارم من حتی دارم روانشناس میرم امروز هم یه جشن دارم نمیدونم اون جشن رو برم یا نه آخه درسم دارم امتحان نهایی دارم

2706