2733
2734
عنوان

مامانم ازم خاس ظرفارو بشورم

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان بیش از دوهفتس شبا نتونستم بخوابم دخترم داره دندون در میاره.امروز از ساعت پنج صبح تو خیابون راه ...

بابا دختر ۷ سالم داره الان ظرفا رو میشوره😀 تقصیر ماماناس بچه ها رو ضعیف بار میارن

۲۲

ظرف شستن اصلا ربطی به دختر و پسر نداره

کلا کارِخونه وظیفه ی همه است ؛ همه به یه نسبت باید مشارکت کنن چون همه دارن تو اون خونه زندگی میکنن؛ مادر دور از جون نوکر  خونه نیست که میگی اذیت میشم؛ اون بنده خدا واسه بزرگ کردن شما و کارای خونه اذیت نمیشه؟ 

یه فیلم بزار روی گوشیت ، بعد برو کنار ظرفشویی بزار و در حین شستن فیلمت ببین! 

کاری که همیشه دختر من میکنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من بدون اینکه مادرم بگه کاراشو میکنم  نیتمم اینه که مادرم راحت تر باشه حالا بچه های دیگه به خ ...

منم، اصلا دلم نمیاد مادرم تو این شرایط بخواد نگران کارهای خونه باشه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
من ۱ هفته هم زودتر تعطیلش کردم یکم مریضی زیاد شده بود منم ک شرایطم حساسه. 

اره خوب کاری کردی کلاس اوله حالا وی. مهم‌و خاصی که نداشتن.انشالله سالم و راحت زایمان کنی ولی امسال برات خیلی سخت میشه دقیقا مثل فاصله سنی بچه های من شد.شروع مدارس و نوزاد و ویروسایی که میارن خونه طاقت فرساس🤕

حوصله ندارم  
2706