2733
2734
عنوان

شده به زیبایی و ازدواج کسی حسادت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی دختره رو میشناسم ی زمانی دوستم بود اوضاع مالیشون زیر خط فقر بود .. خیلییی خراب ... دوتا دودختر بودن دوتا پسر تو کل محل ب خوشگلی معروف بودن اصلا ی تیکه مااااه همشون از دم زیبا بودن ..  دوستم اون موقع ۱۶ سالش بود پسرای محل ۳۰ ب بالا عاشقش میشدن بس ک خوشگل بود 😑ما خیلی باهم رفت و امد داشتیم از تمام جزئیات زندگی هم باخبر بودیم .. خلاصه یشب صبح میشه پسرخانواده ترک تحصیل میکنه میره تو کار بساز بفروش .. الان انچنان پولدار شدن ک دیگه مارو نمیبینن 😄 ماشینشون شده پورشه و چنتا چنتا ویلا میخرن .. پنت هوس و .. همشونم ازدواج کردن با ادمای پولدارررر .. گاهی غبطه میخورم 😓

حرفات کاملا درسته  ولی بعضی وقتا چنان ته دلم حسادت و مقایسه لونه می‌کنه که بقیه و زندگیشون رو ...

باید رو خودت کار کنی و یکی دوبار ببینی مردم چیز بهتر از تو نیستن و ندارن

بچه بودم دوست بابام وضع مالی خیلی خوبی داشت و خونه انچنانی دوتا پسر داشت ازم بزرگتر واسم خیلی بالا بودن و کم میدیدم بزرگتر شدم شرایط مابهتر شد اونا شدن معمولی و پسرش اومد خواستگاری اصلا دیگه ادم تاپی نبود واسم هیچ نپسندیدمشم!

یا یکی از دخترای فامیل خوشگل بود و لباسای خوشگل میخریدن حسرتش میکشیدم

بزرگتر شدم بخودم رسیدم و موقعیت بهتر کسب کردم الان از نظرم یه ادم معمولی اون دختر و در مقام مقایسه با خودم نیست!

بنظر من بخاطر یه حس عمیق درونیه

وقتی خودمون رو تو زمینه ای یا کلا سطح پایین ببینیم

این حس بهمون دست میده.

شاید باید رو ضمیر ناخوداگاه کار کرد نمیدونم.

ولی خدا رو شکر من کل عمرم شاید ۲-۳ بار برام اتفاق افتاده باشه لحظه ای. حس بدیه واقعا.

ولی وقتی کسی پولدار باشه یا مثلا ماشین خوب میخره گاهی حتی بیشتر از خودشون حس خوب پیدا میکنم 😁

عزیزم بطور کلی باید حس درونیت به خودت بالا بره

خودت رو تمام وجود بپذیر و عاشق خودت شو✨

تو خودت ب تنهایی از تمام زیبایی های ظاهری، ثروتهای مادی و مدارک تحصیلی بالاتری.

این باید باور وجودیت بشه.

و از شادی دیگران شاد .

قوی ، مهربان و در صلح باشی🤍

من به کساییکه لاغر و خوشتیپن حسودی می کنم 

خودم اضافه وزن دارم اراده لاغر کردن هم ندارم متاسفانه 

انسان همینه کسایی هم که میگن نه الکی میگن مدل حسادت فرق می کنه 

منتها بعضیا بها زیاد نمیدن میاد تو ذهنشون یه خوشبحالش میگن و تموم اما بعضی بال و پر میدن و بهش فکر می کنن 

کلا هر جا سعی کنی خیلی مقابل تفکرت ( هر فکری ) مقاومت کنی بدتر تمام خودآگاه و ناخودآگاهت رو به اون سمت هدایت می کنی بذار بیاد تو ذهنت و بره

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم