2733
2734

سلام جدا شدم با بچم زندگی میکنم مشکلات مالی بهر حال هست و همچنین ترس از آینده خودم و فرزندم اینکه تو این جامعه قرار چی سرمون بیاد...یا اینکه بچم بزرگ شه چجوری بدون پدر بزرگش کنم چون پسرم هست پسرا سرکش ترن....کلا هیچ لذتی از زمان حال نمی‌برم همش اضطراب فکر کردن به گذشته ب خیانت همسرم ب اینکه وادارم کرد جدا شیم ب اینکه سر چند ماه ازدواج کرد...

همش فکر میکنم خبر بارداری زنش رو بشنوم دیوونه شم از اینکه قرار بچم خواهر یا برادری از زن دیگه داشته باشه خلاصه که سوختم...

با هیچ مردی هم نیستم تنهایی تنهام و از این تنهایی بیزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شرایط سحتیه/بخصوص ک گفتی بچه ت خواهر برادر دیگه ای پیدا کنه    

گاهی وقتا شبا از خدا می‌خوام فراموشی بگیرم آخه هنوز داشتم با طلاقم کنار میومدم که خبر ازدواجشو بهم داد با زنش باهم اومدن جلو در خونم دنبال بچه حلقه دستش بود...در حالیکه با من بود اصن حلقه نمینداخت

2731

ببین عزیزدلم حتما زیر نظر یه روانشناس باش

قرار نیست که مشکلات فقط با قرص خوردن حل بشن باید سبک زندگیت رو تغییر بدی و در کنارش خودت اراده کنی و صبر داشته باشی

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

میخواید بهتر کنید زندگیتون رو یا بدتر.....

قرص بخورید معتادش میشید وهزاران درد دیگه به زندگیتون اضافه میکنید.

ببخشید ببخشید دیگی که برای من نجوشید بزار سر سگ توش بجوشه.گذشته. گذشت. آینده هم نیومده حالا رو بچسبید.ببینید با فکروخیال کرد چیزی درست میشه یا نه 

بدترش میکنید؟ اعصاب که خراب شد سر میریزه به هم معده روده بند بند وجودتون میریزه به هم کاری که فایده نداره فکر کردن به اون و زنش و و و ....

منهای خدا واهل بیت هم بشی که دیگه هیچی...

(توکل .توسل.حرکت)از خدا هم ان شاءالله برکت

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم