2733
2734

نئوتادين هم بجاي سيتريزن ميتوني مصرف كني خاب اور نيست

مايعات ولرم زياد بخور

تخم شربتي با اب ليمو

اب غوره بخور

چيزاي سودايي و مغزيجات نخور

استراحت كن بخاب 

توي افتاب نرو

سعي كن يبوست نداشته باشي

ويتامين د هم چك كن

شايد نشونه بيماري ديگه اي باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسم آمپول واسه کهیر زدی چه بود گلم

به من کلرفنیرامین و هیدروکورتیزون میدن

هیدروکورتیزون وحشتناکه خیلی‌ عوارض داره من وزنم باهاش خیلی بالا رفت اصلاً نزن این آمپول رو خیلی عوارض داره ، پوکی استخوان و دیابت میاره و سیستم ایمنی رو ضعیف می‌کنه و باعث میشه بدنت در مقابل عفونت و ... زیاد مقاوم نباشه و زود عفونت میگیری ، من این سری که کهیرم زیاد شده بود و دستام باد کرده بود نرفتم بزنم گفتم کهیر از این آمپول بهتره ، کلرفنیرامین هم به تنهایی تأثیر زیادی نداره اما خب عوارض زیادی هم ندارد 

عزیزم الان خوب شدی منم دقیقا یک ساله اینجورم  چی مصرف کردی بهتر بود

سلام من خیلی اذیت شدم فقط لتیزن جواب میداد تا دوروز خوب بودم باز شروع میشد 

من حساسیت شدید به مواد غذایی کارخونه ای پیدا کرده بودم یعنی هر چیزی که مواد نگهدارنده داشته باشه سمِ واس کسایی که کهیر میزنن

یه مدت رعایت کردم بهتر شدم تا رفته رفته کم شد و الان کلا خوب شدم ولی پوستم حساس شد الان یه کوچولو دستم یا هر جای دیگم با جایی برخورد کنه درجا باد میکنه قرمز میشه

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
من مصرف می‌کنم از بقیه دارو ها تاثیر بیشتری داری ، خواب آور هم نیست  ولی برای من چون مزمنه همی ...

مال منم مزمنه‌. یک ساله . حتی دکتر بهم کورتون داد نابودم کرد

عمرم‌ رو یک نفر تباه کرد که داره زندگی شو میکنه 
سلام من خیلی اذیت شدم فقط لتیزن جواب میداد تا دوروز خوب بودم باز شروع میشد  من حساسیت شدید به ...

خدا رو شکر  ‌ 

مال من کهیر مزمن ولی بادی نیست مدلش فرق داره ‌ 

به من کلرفنیرامین و هیدروکورتیزون میدن هیدروکورتیزون وحشتناکه خیلی‌ عوارض داره من وزنم باهاش خیلی ب ...

من این دوتا آمپول رو میزنم  . آره کورتون وزن میاره 

من دکتر پردنیزلون هم داد 

کلا ده روز به پریودیم برمیگرده