2733
2734

ازم بزرگتره ...نمیدونم چه انتظاری دارن خم متاهلم هم اون 

هردفعه که زنگ میزنم اینجوری میگه

چقدر اخه گوشت تلخی مثلا خواهرت زنگ میزنه حالتو بپرسع خب درسته دیر به دیر زنگ میزنم ولی مگه وظیفمه 

من همین مشکلو دارم درگیر بچه و کلاس درس و هزار بدبختی ام 

راهمم دوره. یکی از عزیزان زنگ زده گله میکنه نمیای پیش ما زنگ دیر میزنی. خلاصه بعد تلفن منو گریه انداخت. والا بخدا کی احوال منو میگیره.حس میکردم داره بهنونه میگیره ازم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو منتظر بودم شما بپرسی، دیدم بی معرفتی بازم من زنگ زدم!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731

[QUOTE=338740174]من همین مشکلو دارم درگیر بچه و کلاس درس و هزار بدبختی ام   راهمم دوره. یکی از عزیزان زنگ ...[/QUOTE

من نمفهمم این انتظارای بیجا برای چیه

همین برهدر که بعد ازدواجم براش عزیز شدم قبلا یه کارایی کرده که از درون کلی ناراحت شدم

زنشم همینطور 

خب الان من تمایلی به معاشرت باهات نداشته باشم باید کیو ببینم

[QUOTE=338740174]من همین مشکلو دارم درگیر بچه و کلاس درس و هزار بدبختی ام   راهمم دوره. یکی از ...

این که شما میگی هر جور راحتی

ولی بخدا من نه اینکه بخاطر اینکه دوسشون نداشته باشم یا نخوام معاشرت کنم خیلی وقتا یادم میره زنگ بزنم. بعد من دیگه نهایت به مادر و مادر شوهر و خواهر بزنگم و همیشه صحبت کنم. دیگه برای درجه دو نمیتونم زیاد یادم نمیمونه ولی خداشاهده اصلا انتظار نداشتم باهام اینجور برخورد کنه. ناراحت شدم گریه کردم. برامم مهم نیست ولی در لحظه اشکم سرازیر میشه. ولی خب چه میشه کرد. من دنیای خودمو با این روش جلو میبرم خیلیم خوشحالم از کسی انتظار هیچی ندارم. خوبیم کردم فدای سرم. انتظار من نهایت از همسرمه. بچه هامم که کوچیکن. حتی از پدرو مادرم ناراحت نمیشم ولی بقیه از ما همش انتظار دارن