2752
2734

اره عزیزم با خودت ببرش 

کمر کالسکه رو بخوابون تا راحت دراز بکشه 

پیش خودت بهتره توی مهد بجه 9ماهه 

زبون هم نداره بگه اگه اتفاقی هم براش بیفته 

بخوره زمین خدای نکرده یا هر چیز دیگه بشه که مربی مهد بهت نمیگه

اگه کسی رو نداری حتما ببرش با خودت خیالت راحته جلوی چشمته

نبابا ببرم سرکار 

اهان، نمیدونم بستگی به بچه داره ارومه؟ اگه گریه کن و شلوغ نیست شاید بشه،  امتحان کن چند روزی . ولی تحت پارک خیلی بزرگ و جا گیره میتونی ببری؟

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی برای خودت سخت میشه هی بچه میخواد گریه کنه شیر بخواد پوشکشو باید عوض کنی نمیتونی دیگه کار کنی فقط سختیش برات میمونه

ما که شاغلیم دوست داریم بریم سرکار یه چند ساعت بچه رو کس دیگه نگه داره استراحت کنیم بعد شما اونجا هم میبری که سختی نگه داریش دو برابر میشه؟

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
اجازه ک میدن  من مشکلم اینه  بچه ۹ ماهه میمونه توی کالسکه یا تخت پارک

نه گمون نکنم بمونه ، بچه این سنی خیلی تحرک داره اصلا قبول نمیکنه اینجوری حبس بشه ، بعدم بقول دوستان گریه می‌کنه بقیه شاکی میشن ، بازم همون یه مهد خوب پیدا کنی تو این شرایط بهتره ، البته اگه شرایط مرخصی بدون حقوق داشتی ک خیلی بهتر بود الان به حضورت نیاز داره

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
تخت پارک ببرم چی ،بچه تا ۱۰ خوابه آخه، بعد من تا یک سرکارم. ،خوبه خلوته

شما تو اون محیط تنهایی؟ همکار و ارباب رجوع نداری؟

اگر کسی هست ممکنه بقیه تو محیط کار اعصاب جیغ و گریه و شلوغ کاری بچه رو نداشته باشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اهان، نمیدونم بستگی به بچه داره ارومه؟ اگه گریه کن و شلوغ نیست شاید بشه،  امتحان کن چند روزی . ...

چقد بزرگه ؟تاشو مگه نیست عزیزم؟یروز اسنپ بگیرم بیارن،نسبتا آرومه بچه

شما تو اون محیط تنهایی؟ همکار و ارباب رجوع نداری؟ اگر کسی هست ممکنه بقیه تو محیط کار اعصاب جیغ و گر ...

نه همکارا هستن اما ارباب رجوع کمه،مگه بچه ۹ ماهه هم گریه زاری داره؟الان آرومه نسبتا

نه همکارا هستن اما ارباب رجوع کمه،مگه بچه ۹ ماهه هم گریه زاری داره؟الان آرومه نسبتا

وااااااا بچه تا زمانیکه حرف نزنه هر چیزی که بخواد یا ناراحتش کنه با گریه بروز میده

مگه آدم بزرگه ۵ ساعت بی صدا بشینه یه جا

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره دقیقا این فکرا می‌اد تو ذهنم دیوونه میشن، اما اینجا میگن نبرش

چکار اینجا داری اولویتت سلامتی فرزندت باشه که جلوی چشمته

من خودم شاغلم که بهت میگم

قبلش هم به رئیست بگو کسی نیست بچه تو  نگه داره

2706