2733
2734
عنوان

زنداداش دیوونه

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من فقط ۹سالم بود ک عروس ما شد از اولش همین طوری بود

نمیدونم داداش برای خواهر باید یه پشتوانه باشه و تکیه گاه واچلی الان دیگه اکثرا نیستن.درگیر زندگی و مشغله هستن . حقم دارن. ولی داداش شما دیگه خیلی کم کاری داشتن. باید دید علت چی بوده

مهم نباشه برات عزیزم بابات داری غم نداری شناهم نرو

پشت سرم گفته بود جایی ک فلانی باشه(من)نمیام.ولی کلن تو جمع های خانوادگی و مهمونی هامون هست.اونقدر بیکاره ک تا بچه ی منو میبینه اخم می‌کنه بهش

از یه طرف نمیشه ماجرارو دید

واقعا نیمشه

جسارت نباشه ها 

ولی خیلی از خواهر شوهرا و مادرشوهرا

عروسو خون به جگر میکنند

بعدمیاند از دید خودشون ماجرارو میگند 

الان خواهرشوهر من که تو بارداریم چیزخورم کرد بچم بیفته 

و چندین بار تلاش کرد با مادرشوهرم تا زندگیمو بپاشونه

پای حرفاشون بشینی میگی چه عروس دیو صفتی 😂

البته خانواده شوهر من دیگه همه ی عالم فهمیدند دروغاشونو و رسوا شدند ! 

برای همین میجم یک طرقه نمیشه به قاضی رفت 

من الان خواهرشوهرم همین نظرو رو من داره که من حسودیم میشه ازش  و دوس ندارم برادرش بره پیشش و میخوام دورش کنم از خونوادش و ... هزار تا بدبختی اورده سر زندگیش همینجور علکی . بااینکه واقعاااا هییییچی نداره که حسودیم بشه .  تازه وقتی با شوهرم عقد کردم هر کی فهمید گف تو چطور قبول کردی خانواده ای چنین بی فرهنگی . دلیلش هم همینه اختلافو که میبینن دیوونه میشن . خودش میاد کاراشو و احساسی ک خودش داره رو میریزه رو سرت که تو خودت بش حسودی میکنی😑

اصلا از عروس ها انتظار نداشته باشید ۰  برادرتون خودش باید مدیریت کنه 

حالا من خواهر شوهرم منو زد چنگ و چولی کرد ک چرا داداشم مجردی رفته   کیش   باهاش بحث کردی صدات امد  تو سالن  !!!!میگفت دا اشم نوش جونش میره با زنا  حال کنه تو لاغری  چیت ب داداشم رسیده !!! ( چون برا اموال بابام امدن خواستگاریم )   کل ماجرا رو بخوام بگم   اینه ک باردار بود من نزدمش  ماه ۷ بارداریش بود ۳ روز قبلشم فوش نیداد ب من ک چقدر عقده ای بدبختی شکمت تخت و ترک نداره معلومه یه چیزی استفاده میکنی و بدبخای ک نمیگی ۰۰۰ قشنگ  فوش میداد ۰   من قهر رفتم  شوهرم ک سر زایمان خودم  نمیامد    سر زایمان خواهر ش رفت    الان تا قیامت نمیبخشمشون و خودم نمیخوام ببینمشون و فقط بخاطر بچم زندگی نیکنم  فققققطططط 

دیگه شما ۹ سالت بوده  نمیدونم چی دیده چ انتظاری داشته یا شما چکار میکردین ک حساس شده یا کلا شاید ذاتش مثل خ اهر شوهر منه 

خواهر شوهر من سر سفره اگر شوهر من  کنارم مینشست بلند میگفت بدبخت زن زلیل  و اذیت میشد  

شاید رابطه خواهر برادریتون براش  مفهوم نبوده   رابطه خودش با برادراش چطوریه ! شاید تفاوت  فرهنگی دارین چ میدونم 

کلا از زن برادرا انتظار نداشته باشین    اذیت نمیشین  اونا دختر مردمن    کاش خانواده شوهر من بی خیال من باشن  دعاشون نیکنم   خواهر شوهرای من از کشوی لباس زیرامم  اطلاع دارن بقران شوخی نمیکنم  میامدن باز میکردن ببینن مثلا رفتم  خرید چی گرفتم ۰۰۰ حتی لباس زیییییررررر ۰۰۰۰۰۰💔💔💔💔😂🤦‍♀️

مشکل ک داره با بقیه خواهرام ولی ن به این شدت.حتی با زن اون برادرم ک فوت کرد هم همین طور بود

منظورم با بقیه ادما نه خونوادتون . شاید شماها اذیتش میکنید همتون . بلاخره خانواده همه افرادش یه اخلاق و فرهنگ دارن و همیشه همشون رو عروس جبهه میگیرن . 

2706