2752
2734
عنوان

میشه شکایت کرد از حرفش؟

726 بازدید | 52 پست

آقا معلم پیام داد تو گروه کلاس گفت ک حلال کنید انسان جایز الخطاست 

من با کمال احترام گفتم ممکن الخطاست نه جایز

انقد بهش بر خورد که به خودش اجازه داد هرچی از دهنش درمیاد پیش بچه ها تو گروه ب من بگه

آقا من ب دلایلی نتونستم تو مدرسه درس رو ادامه بدم برگشته میگه شانس اوردی ک تو کلاس نیستی وگرنه حالتو جا می‌آوردم متاسفم که پیامتو بستم دخترم از خدا شفا بخواه بهت میده سعی کن تحصیل رو ادامه بدی روی گفتار و رفتارت تاثیر میذاره نباید هرجایی دهنتو باز کنی

بعد برگشته ب نماینده کلاس میگه این دختره (یعنی من) ترک تحصیلیه؟؟؟

😐😐آقا اصن شاید من دوس نداشته باشم بچه ها بفهمن درس رو ادامه ندادم یعنی چی

میخوام برم آموزش پرورش پیاماشو نشون بدم جواب میگیرم؟

اگه بی احترامی و فحش و اینا باشه اره میشه

ولی خیلی دردسر داره و شاید اخرش حتی حق رو به اون بدن

میدونی که نر ها جایگاه ویژه ای دارن در کل😂

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙂🌱  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋درخواست دوستی قبول نمیکنم💙 هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو چرا پیام میزاری تو گروهی که نباید عضوش باشی خب اونم جواب معلمای ایرانی رو بدی که فکر میکنن پیغمب ...

من اصن زیاد ب برنامه ایتا وگروه ها سر نمیزنم 

آقا ی لحظه رفتم گفتم حرفشو اصلاح کنم

جواب های ، هوی هستش 

وقتی شروع کننده هستی منتظر این چیزام باش 

خیلی بد گفتی 

قبلنا بیشتر احترام میذاشتن ب بزرگترا ، الان با طعنه حرف میزنن

این کاربری دست دو نفره .. چون با کاربریم بحث مذهبی کردی و ترکید ، مجبوری الان کاربریتو باهام سهیم باشی🙃 چون دیگه سیم کارتی برام نمونده🙂 امیدوارم جفتمون راضی باشیم😍 تاپیکای عشق و عاشقی مال منه 😍
2706