2752
2734
عنوان

شرح نی نی سایت از دید خودم البته🤌

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو حوصلتو ندارم من رد درخواس میدم چ برسه درخواس بدم 🤕

اتفاقا این ماییم که حوصله شماها رو نداریم جرات نداری یه تاپیک بزنی درد دل کنی سیل عظیمی از درخواست ها روانه میشن البته شما هم جای خواهر مایی 

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
درعجبم واقعا مردای سایت کی میرن سرکار؟  این ساعت هرمرد نرمالی یا سرکاره یاداره میره سرکار شما ...

کلا همواره هم در حال بررسی بودن گزارش ۲۴ ساعته از نی نی سایتو کامل دارن😂😂😂

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

ولی واقعا قصد توهین و مسخره و... ندارم

فقط ابن سوالم‌ هیچوقت به جواب نرسید ک چی اینجا برا آقایون جالبه ؟ واقعا دعوای جاری براتون جالبه ؟

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   
ولی واقعا قصد توهین و مسخره و... ندارم فقط ابن سوالم‌ هیچوقت به جواب نرسید ک چی اینجا برا آقایون جا ...

خیلیا بجاتون توهین کردن که من اونو وحشت از جامعه بیرون میدونم حالا یا هر چیز دیگه ای بعضی برا سادگی اینجا میان بعضی مثل من که اگه اینجا نیام واقعاا باید فقط رادیو گوش بدم با این شرایط نتی ک دارم ک البته جو اینجام خیلی خوبه بعضیم قصد بدی دارن من منکرش نیستم ولی خیلی زشته بعضی فکر کنن هرچی دلشون بخواد میتونن بگن موضوع خیلی مهمتر همه اینا اینجا برا خانما فقط نیست وقتی ی جا میتونی جنسیت مرد یا زن انتخاب کنی یعنی یجا عمومیه ولی اینو چطور ب کی چجوری بفهمونی خیلی سخته من تا حالا تو هیچ تاپیک زنانه ای شرکت نکردم نخواهم کرد چون ب من مربوط نیست 

2706