2752
2734
عنوان

قرص استرادیول

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 34 پست
خیلی ممنون گلم.امیدوارم همینطور باشه.ولی خیلی میترسم. سردرد شدید گرفتم

سردرد شدید اویل بارداری طبیعیه من تا ماه آخر باهاش درگیر بودم فقط به خودت استرس نده روزهای قشنگی هست آن شالله در پناه و لطف الله بگذرونی

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبیعی باردار شدین یا انتقالی بودین؟

من انتقال دادم.درکل میخوام بگم انتقال که انقد حساسه میگن تا هفته ۱۲ استرا بخورین...دیگع توی بارداری طبیعی ۴ روز که چیزی نیس.برای ضخامت آندومتر خوبه

عزیزم من یه جا خوردم نوشته تا قبل از عقب افتادن پریود اگه چیزی خورده باشی مهم نیست نگران نباش

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

[QUOTE=338736334]به خاطر سقط هایی که داشتم،ناخودآگاه نگرانی و استرس میاد تو وجودم[/QUO باید زیر نظر دکتررباشی بقیه فقط و فقط توکل کن به خدا ازش بخواه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
من انتقال دادم.درکل میخوام بگم انتقال که انقد حساسه میگن تا هفته ۱۲ استرا بخورین...دیگع توی بارداری ...

آخه تو سایت خوندم اونایی که انتقالی هستن تا چند ماه بارداری مصرف کردن.میگم شاید روند بارداری اقدام و انتقال با هم فرق داره.تو اقدام نباید مصرف کرد

آخه تو سایت خوندم اونایی که انتقالی هستن تا چند ماه بارداری مصرف کردن.میگم شاید روند بارداری اقدام و ...

نه تفاوتی نداره...داروش جزو داروهایی نیس که به جنین آسیب بزنه و بی خطره

عزیزم من یه جا خوردم نوشته تا قبل از عقب افتادن پریود اگه چیزی خورده باشی مهم نیست نگران نباش

امرور روز موعد پریودیم بوده.من تا دیروز خوردم.امروز صبح متوجه شدم که تا ۱۴ روز باید بخورم

امرور روز موعد پریودیم بوده.من تا دیروز خوردم.امروز صبح متوجه شدم که تا ۱۴ روز باید بخورم

مهم نیست هورمونیه دیگه اگه ضضرر داشت که تو دوره های ای وی اف آنقدر داروی هورمونی نمیدادن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2706