2752
2734

خواهرم با ی دختری دوسته ک واقعا ادم سالمی نیس....

اینقدی میدونم ک مامان و باباشو ب بهانه کار پیچونده و با دوس پسرش زندگی میکنه

همین دختر ی هفته ب بهونه کار با دوس پسرش رفته مسافرت اهل همه چیزیم هس

نکته جالبش اینه هنوز 20 سالشم نشده

چند وقت دیگه تولدشه

و خواهرم میگه میخام برم تولدش

گفتم چجور مهمونیه

گفت در حد 20 یا 30 تا ادم 

چیکار کنم ک نره و ی درس عبرتی براش بشه

خودم ایدم اینه نزارم بره و زنگ بزنم اونارو لو بدم

بنظرتون پلیس میاد تو این جور مواقع

پلیس نمیاد نذار خواهرت بره

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

خیلی رفتار زشتیه چی کار داری آخه

من جای خواهرت بودم و میفهمیدم اینکارو کردی حسابی رابطمو باهات کم می کردم 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اکثرا همین شدن خییلی نسل جدیدا فایده ندااره ما یه پارک محلی داریم اول صبح پسرا دخترا میارن قشنگ مد ...

مدیر دخترم میگفت زنگ زدم مادر دانش آموز گفتم دخترت چند روزه نمیاد گفته هر روز از خونه میاد بیرون میگه مدرسه میرم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خواهرتم میگیرن باهاشون پرونده سازی میشه

خواهرت به جز تو بزرگتری نداره مگه

پدر مادرت نبایر بهش اجازه بدن به مادرت بگو خودت دخالت نکن بعد تو سن کم باهاتون لج میکنه بخواید جلوشو بگیرید با مشاور مشورت کن چیکار کنی

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

زنگ بزنی پلیس بگی یه نفر تو خونش تولد گرفته برین تولد رو به هم بزنین ؟ سر تولد خودتم یکی باهات اینکارو بکنه برات مهم نیست ؟ 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟

روزگار مزخرفی شده هر چی بچه ادب میکنی  دوست مدرسه ایها و ناباب نمیزارنش

کاش فقط در این حد باشه آدم میترسه خدا نکرده بچه اشو معتاد کنن از بس جوان و نوجوان‌ها اهل همه چی شدن 

دیگه بیا جمعش کن

زنگ بزنی پلیس بگی یه نفر تو خونش تولد گرفته برین تولد رو به هم بزنین ؟ سر تولد خودتم یکی باهات ...

تولد رو داره دوس پسر دختره میگیره

حالت پارتی طور

اگه ی ادم درست تو این جمع نباشه و بلایی سر خواهرم بیاره چی

زنگ میزنم

بلکه چشمش بترسه از اینجور مهمونیا

2706