2752
2734
فکر اینکه چجوری پول در بیارم خیلی لازمم سرکارم نمیتونم برم فقط با گوشی

ایده ای پیدا کردی به منم بگو حتما

هر جا برید کامنت اولم نبودم یعنی افم😂👌"جایی نظر دادم لطفا دخالت نکنید"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باروبیکا تو نت بزن کسب درامد از روبیکا بهت توضیح میده من حال تایپ کردن ندارم🤕 فقط ی پنج شیش تا ک ...

‌کانال نیاز به کاربر داره کجا بیارم 

تو کانال چ فیلمی بزارم خیلی سخته ک

‌کانال نیاز به کاربر داره کجا بیارم  تو کانال چ فیلمی بزارم خیلی سخته ک

مجبورم میکنی تایپ کنم ها

ببین تو ی کانال بزن....ولی در اصل پنج تا بزن.....بعد پنج تا فیلمی ک حجمش ی گیگ باشه رو از کانالای فیلمای خود روبیکا دانلود کن و بعد اونارو ذخیره کن بعد دونه به دونه آپلود کن تو کانالت.....نت شبانه ۲۹ تومنه بگیر و باهاش فیلمایی ک گذاشتی تو کانالت دانلود کن بعد از ی بار که کامل اون پنج تارو دانلود کردی برو حافظه پهان روبیکارو پاک کن و دوباره دانلود کن اگه فیلمات ی گیگی باشه پس ۳ بار دانلود کن و حافظه پنهانو پاک کن تا زمانیکه جمعا دانلودیهای ی کانالت برسه به ۱۶ گیگ بعد برو تو کانال دومت اونجام فیلما ی گیگی پنج تا بزار و دوباره دان کن همینجوری ادامه بده

به ازای هر ی کانال ک ۱۶ گبگ دان کنی ۸ هزار میاد توحساب روبیکات بعدم برداشت کن ب ۵۰ هزار که رسید