2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفتیم شاید داره ادا در میاره

اخه 24 هم ادا درمیارن 🤦🏻‍♀️

طبق تاپیک قبلیتون که میگین پولدارن و فلان 

خب حداقل باهاشون حرف بزنین یا با خود دختره خودت صحبت کن اصلا شاید قبول نکردن یا دختره یکی دیگه رو دوست داره

به نظرت ما چیکار کنیم

باهاش راه بیایید برید خواستگاری ی انگشتر ببرید بگید نامزد باشن یکی دوسال بعد عقد کنن اگر واقعا بخوان همدیگرو ک میمونن باهم اگرم نه سر عقل میان تو این یکی دوسال تموم میکنن فقط باهاش لجبازی نکنید کسی ک یبار اینکارو کرد بازم تکرار میکنه به جوونیش رحم کنید 

باهاش راه بیایید برید خواستگاری ی انگشتر ببرید بگید نامزد باشن یکی دوسال بعد عقد کنن اگر واقعا بخوان ...

آره راست میگی 

ببخشید اگه میشه یکم بیشتر از خودکشی پسرعمو میگی کنجکاو شدم

نمیدونم والا چیکار کنم

خانم تو این وضعیت واقعا باید یه کاری کنید 

چون داداشتون تو سن بدی هم هستش و یه بارم که خودکشی هم که کرده 

دیگه منتظر نمونین خدای نکرده کار به جای بد بکشه

باشه حتما وقتایی که میره سرکار همش نگرانشم چی بگم بهش بعد ۷روز؟

نگرانی های پدر مادرت رو بگو، خودت، بگو که چقدر مادر و پدرت دوسش دارن و از خودش سوال بپرس و اجازه بده سوال بپرسه. اگه به احتمالی هم گریه کرد یا اعصبانی شد بزار خالی بشه🙂💙🌌🔮🌬

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
کلا چه جوری شد بعدش خانواده چی کردن قبلش چی کردن

عاشق ی خانومی شده بودبا ۳ تا بچه هرچی خانواده میگفتن بدرد تو نمیخوره میگفت الا بلا فقط همین تو همین گیرو دار واسه اینکه خانوادشو بترسونو ۱۰۰ تا قرصای قلب باباشو خورد بعد زنگ میزنه ب رفیقاش میگه من قرص خوردم مامان بابامو بترسونم حالم بده و اینا دوستاش میرن دنبالش بجایق ک ببرنش بیمارستان میبرنش دمه خونشون دیگه همونجا تموم میکنه تا امبولانس بیاد خانوادش داغون شد ی داغ بد رو دل مامان باباشو خواهراشو برادرش موند 

2706