2733
2734
عنوان

شما با این پسره ازدواج می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 55 پست
سنمم بالا رفته خسته شدم انقدر خوب بد کردم 

حداقل یکی باشه قیافش ب دلت بشینه همین 

ی سوال داشتم ازت تو ک ۳۰ سالته باتجربه تری من ی خاستگار دارم شرایطش معمولیه فقط همو دوست داریم خیلی بنظرت باهاش ازدواج کنم یا منتظر بمونم یکی بهت  بیاد اخه میگم مستقل بشم برم عمل کنم استخدام بشم شاید خاستگار بهتر اومد نظرت چیه؟

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 مشکل ریزش مو ، موی زائد فراوان بدن ، جوش بسیار زیاد در ناحیه پشت بدن و بازوها و صورت و تیرگی فراوان نواحی خصوصی را دارم اگه تجربه ی مشابه داشتید و درمان شدین ب من کمک کنید دیگه دارم میمیرم  .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس لطفا اگه تا آخر عمرت هم تنها موندی نکن اینکارو  چون مجردی خیلی بهتر از زندگیی هست که ...

دوست پسر قبلیم منو می بوسید چندشم نمیشد ولی حتی خوشم نمیاد از یک متری این رد بشم

حداقل یکی باشه قیافش ب دلت بشینه همین  ی سوال داشتم ازت تو ک ۳۰ سالته باتجربه تری من ی خاستگار ...

بنظرم قیافه معمولی باشه وقتی عشقتون دو طرفه باشه مشکلی نیست 

شاید بعدا خیلی خواستگار های  بهتری داشته باشی  ولی دیگه این دوست داشتنه نباشه 

بعضی‌ها هستن از لحاظ تیپ و قیافه و موقعیت شغلی و... مشکلی ندارن  ولی به دلت نمیشینن

بنظرم قیافه معمولی باشه وقتی عشقتون دو طرفه باشه مشکلی نیست  شاید بعدا خیلی خواستگار های   ...

اره هزیزم منم باهات خیلی موافقم🥺

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 مشکل ریزش مو ، موی زائد فراوان بدن ، جوش بسیار زیاد در ناحیه پشت بدن و بازوها و صورت و تیرگی فراوان نواحی خصوصی را دارم اگه تجربه ی مشابه داشتید و درمان شدین ب من کمک کنید دیگه دارم میمیرم  .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست.