2752
2734

والا دیگه مردی که تو نامزدی سیلی میزنه وضعیتش خیلی حاده

جالب اینه اکثر کاربرا خیلی عادی برخورد کردن ینی بنظرتون یه سیلی تو نامزدی چیز مهمی نیست واقعا؟تازه زدن اون دختر کجا و زدن یه پسر با دستای بزرگش کجا:/اون الان نباید بهش نازک تر از گل بگه هنوز نامزدن خداییش مثلا باید اعتمادشو بدست بیاره:/

2731

بنظر منم مسئله جدی نبود چون زدن با زدن فرق داره 

اینا از سر لوس بازی و بچه بازی اینکاراشونو کردن پسرم بعدش نشسته گریه کرده کلا هم پسره ۲۴ سالش همسن منه.پسرای همسن من خیلیییی کوچولوان اصن شخصیتشون شکل نگرفته

ولی وقتی ی کاربری تاپیک میزنه ک شوهرش سنش اوکیه و سر هیچ و پوچ کتکم نه. ی حرف زشت زده واقعا باید تجدید نظر کرد

ن اینا ک بچه ان هنوز یکی این ب شوخی زده یکی اون.مث خواهر برادرا ک همو میزنن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
زدن اشتباهه شاید دختره حقش بوده ولی در کل اگ‌ مردی دست بزن داره ارزش نداره باید جدا شد اما بعضیا ...

نه اصلنم هیچ زنی حقش نیست از طرفی مردی مورد خشونت قرار بگیره:/مگ تو عهد بوقیم

نه اصلنم هیچ زنی حقش نیست از طرفی مردی مورد خشونت قرار بگیره:/مگ تو عهد بوقیم

خود دختره اول زده بودا فمنیستی مگ

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
زدن اشتباهه شاید دختره حقش بوده ولی در کل اگ‌ مردی دست بزن داره ارزش نداره باید جدا شد اما بعضیا ...

کتک کاری و دست بلند کردن ی نوع حرکت حیوانیه!

ولی حیواناتم به جفتشون اسیب نمیزنن

حالا شما از کدوم حقشه حرف میزنی نمیدونم

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 

دخترعموم نامزد بود ورفته بودن بازار بچرخن خودش ونامزدش...توبازار نامزدش دوستش میبینه وگرم میگیرین ک به فلانی بگو اندازه زن زیرپام حسابت نمیکنم🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔دخترعموم هم خیلی خونسرد گفته بود بریم خونه خستم...رسیده بودن دم خونه بهش گفته بود وایسا دم در تابیام...حلقه وکادوها رو انداخته بود تو کیسه وبهش داده بود ک برو ریختت نبینم بی فرهنگ وبی ارزش..‌من موتور نیستم ک زیر پات باشم

عزیزم ماهم می‌دونیم عادی نیست اما لطفاااا تا جایی که میشه حرف از جدایی میارید جامعه به خاطر طلاقای زیاد داره به... میره بزارید آدما پای اشتباهات خودشون بمونن مگر خطر جانی در میوه باشه

مطلقهه زنو مردش فرقی ندارن برای جامعه زیاد شدنشون خوب نیست حتی مجرد داشتن زیاد تو جامعه

دشمن خونی نی نی یار سه☺️🔪)
خود دختره اول زده بودا فمنیستی مگ

فمینست نیستم انسانم در ضمن اگ کتک خوردن یه زن برام عادی باشع ینی کتک خوردن خودمم برام عادیه

ولی من غرور دارم و نمخوام واسم عادی باشه

پس ربطی به اون نداره یه خانم باید شان و غرورشو حفظ کنه و جایگاهشو بدونه

2706