2733
2734
آره 

من نامزدم وقتی خود‌ش میکشه منم ازش میگیرم در حد یکی دوتا پک ولی بیشتر از این اجازه نمیده 

عرق هم وقتی میخورم یکم میرم بالا فک میکنه دیگ مست خرابم 😂😂😂 همش هلم میده تو حموم 😂 در صورتی ک من همه چیو یادمه حالمم خوبه باز میگ حالت بده برو زیر دوش برو بیار بالا دیونم میکنه 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ربط داره گلم سیگار رو فقط خفن ها میکشن ما معمولی ها هم فقط ته موندشو تو خیابون میبینیم👺

و همچنین چایی بعدش

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

منم چند روزه بجای سیگار از دستگاه آیکاس که شوهرم برام خریده استفاده میکنم واقعا دیگه تمایلی به سیکار ندارم و همینو میکشم و حداقلش این خوبه که بو بد سیگار نمیگیری

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
من نامزدم وقتی خود‌ش میکشه منم ازش میگیرم در حد یکی دوتا پک ولی بیشتر از این اجازه نمیده  عرق ...

مراقب باش منم همین جوری همین جوری توسط شوهرم سیگاری شدم 😂 الآن بدبختم. 

2706