2733
2734

من همش صحنه های زمان بیماری پدرم جلو چشمامه اینکه چقدررر مظلوم بود چقدر دردشو پنهون میکرد ولی باز امید داشت یاد خنده هاش در اوج درد یاد صحبتاش یاد شوخیاش و بفکر ما بودناش حتی توی مریضیش😭😭😭😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
مامانم سرطان داره  بابام بهش خیانت کرده  من چکار کنم پسی

چقدر سخخخت خدا شفاشونو بده

چه سرطانی دارن؟

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم مادرمو از دست دادم

راحت شد از این زندگی مسخره و اون حجم از درد....

مطمئنا اونجایی که هست بمراتب خیلی بهتر از دنیایی ه که براش فقط تلخی داشت💔

و یه روزی دوباره همدیگرو میبینیم

2731

خدارحمتشون کنه🥺

:)💛🌻 "دختربچه ۱۳ساله" کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  به زودی off......
منم مادرمو از دست دادم راحت شد از این زندگی مسخره و اون حجم از درد.... مطمئنا اونجایی که هست بمرات ...

خدا بیامرزشون چندسالشون بود؟ چرا فوت کردن؟😔😔

پدرم رو سرطان لعنتی ازم گرفت داییم هم دیروز با همین مریضی فوت کرد 😢😢😢

خدا رحمتشون کنه. پدرتون چندساله فوت کردن؟ چندسالشون بود؟

لعنت به سرطان....یاد خاطرات دوران بیماری یکی از عزیزام میفتم حالم خیلی بد می شه....۷ سال طول کشید مریضیش و ما تمام اون ۷ سال رو با ترس از خواب بیدار می شدیم و می خوابیدیم که مبادا امروز یا فردا آخرین روز باشه....برای بیمار که سخته برای اطرافیان ذره ذره نابود شدنه....خدا پدرت رو بیامرزه عزیزم....روحشون شاد.

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
خدا همه ی رفتگانو بیامرزه ۶۳سال سرطان

😔😔روحشون قرین رحمت

😔😔روحشون قرین رحمت

خدا پدر شما رو هم بیامرزه

جایگاهشون بهشت باشه

راهی ه که همه یک روزی خواهیم رفت و ازش گریزی نیست

مادامی که هستیم زندگی رو ،زندگی کنیم کسی از فردا خبر نداره

ان شاء الله که همیشه سلامتی و خوبی و خوشحالی سر راه همگی باشه

لعنت به سرطان....یاد خاطرات دوران بیماری یکی از عزیزام میفتم حالم خیلی بد می شه....۷ سال طول کشید مر ...

واقعا برای هردوطرف سخته ... من هرشب کابوس میدیدم از خواب میپریدم میرفتم بالا سر بابام میدیدم نفس میکشه و خوبه یکم اروم میگرفتم اینکارو هرشب چندین بااار انجام میدادم

ممنون روح پدرتون شاد پدرم 63سالش بودپنج ساله که فوت شده😢😢

خدا بیامرزه. چه نوع بود سرطانشون؟😥

2706