2733
2734
عنوان

پسری که عاشقه تحت هر شرایطی میاد به دیدن عشقش؟چزا پس نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 22 پست
عزیزم داریم ازدواج میکنیم هم خانواده اون میدونن هم من چه جوری اصلی یکی دیگس چرا با اون ازدواج نمیکنه ...

گول اینارو نخور.... شیش سال ده سال تو بگو ازدواج هم کنه باهات اولویت اون زن های دیگه آن تو مورد علاقه اش نیسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل مالی یا خانوادگی براش پیش‌نیومده ؟ یا افسردگی نگرفته جدیدا ؟

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.

اگه مشکلی هم نداره خب بشین باهاش صحبت کن ببینم چرا نمیخواد برات تایم بذاره، اگه بجا جواب درست و درمون دادن بهونه آورد و گفت تو حساس شدی و تقصیراتو انداخت گردن و چ‌میدونم بحثو عوض کرد و از این‌کارا، ببوسش بذارش کنار

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.
مشکل مالی و خانوادگی داره همش

خب احتمالا بخاطر همین چیزاس، ولی حتما باهاش صحبت کن