2733
2734
عنوان

من مامان ۲تا بچه پشت سرهمم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما باید ببرمش

حتما

به افکاری فکرمیکنه که اصلا نباید به ذهنش خطور کنه، چون بچس وممکنه آنی تصمیم بگیره، خدای نکرده  ممکنه پیامدهای بدی داشته باشه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
دقیقا درکت میکنم.بعد جالبه یه عده سرزنش میکنن آدمو ک تربیت نکردی و یاد ندادی ب بچه و...نمک ب زخم آدم ...

دقیقا همینه 

آخی یاد جوانیم که داره چه جور سپری میشه

حتما به افکاری فکرمیکنه که اصلا نباید به ذهنش خطور کنه، چون بچس وممکنه آنی تصمیم بگیره، خدای نکرده ...

توکل برخدا 

شما شیرازی نیستید مشاور خوب بهم معرفی کنید

خدایا تو کمکم کن  توروخدا دعام کن  گاهی وقتا بخدا کاری می‌کنه یهو طاقتم تموم میشه  ...

بچه ها رو پیش کی میزارین وقتی نیستین؟ممکنه پرستارشون با جاقو تهدیدشون کرده و روشش بده ک بچه ها پرخاشگر وعصبی شدن و جاقو یاد گرفتن