2752
2734
عنوان

عمل ترمیم بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 49 پست
چه نامرد هزینه ترمیم ک دوبرابره .بعد این خانوم مثلا ترمیمو ی دکتر خراب کرده چی ؟ من بینیم گوشتیه ی د ...

ترمیم اگه بری پیش دکتر خودت هزینه کلینیک فقط میدی مثلا یکی از دوستام ۳۰ تومن پارسال عمل کرد امسال برای ترمیم ۷ تومن  داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسین تقوی رو همون پارسال رفتم، اشتباه کردم نرفتم پیشش عمل کنم، اما جدیدا شنیدم ناراضی داره، الان روم ...

همه  دکترا ناراضی دارن ولی دکتر با تجربه ایه خیلی دستکاری نمیکنه بینیو مطمعن باش ببینتت خوشحالم میشه پول براش مهمه !!من خودم تصمیم پیش گلجانیانه برا عمل ترمیمشو نمیدونم چطوره ولی عمل اولیاش خوبه

کاربری دست دو نفر👧
ترمیم اگه بری پیش دکتر خودت هزینه کلینیک فقط میدی مثلا یکی از دوستام ۳۰ تومن پارسال عمل کرد امسال بر ...

دکتری ک یبار خراب کنه دفعه بعد بدتر میکنه کاش پولشو با هزینه ترمیم میدادن میرفتن پیش ی دکتر خوب

کاربری دست دو نفر👧
واقع زیاده کاش از اول عمل نمیکردم  دماغ خودم بهتر بود  با حقوق کارمندی  خیلی سخته ترم ...

اگ تو عرف جامعه انگشت نما نیست اصلا توجه نکن بعد چند سال رو صورت جا میفته درست میشه و خودتم عادت میکنی بیفتی تو عملش هی میخوای دستکاری کنی اخرشم راضی نمیشی

کاربری دست دو نفر👧
2706