2733
2734
من حس ششمم قویه خوابای واقعی می بینم مثلا خواب فوتبال ایران قطر خواب دیدم دو گل زدیم و طارمی نزد روز ...

به سوال هم جواب میدین یا نه؟ 

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای خودم اتفاقا رو حس میکنم رو کسی امتحان نکردم

باشه عزیزم پس وقتت رو نمیگیرم🙏🏻

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
خودم هستم😶

سلام گلم اگه امکان داره بگو حست در مورد من چیه من کلاس خیاطی انلاین ثبت نام کردم ایاموفق میشم ازش کسب درامد کنم با اصلا حست در مورد اتفاق های این سالم چیه ممنون میشم جواب بدی

گفتم : خدایا؟ ؟؟دلم را شکستند .گفت :هیس نگران نباش آنها هم برای خوشبختیشان به آسمان من رو می اندازند
2706