2752
2734

من خودم لاغر دوس ندارم اما نمیخوامم چاق باشم 

دوست دارم یکم پر باشم 

اما واس من اضافه وزن عه قد ۱۶۴ با وزن ۶۷

من حالا ۱۶ سالمه اینجوری ام ب ۲۵ اینا برسم ی  ۱۲۰ کیلو اینا میشم 

الان دوست داشتم ۵۵ تا ۵۸ باشم ن اینجوری ....

خیلی عصبی ام هر وقت ک یادم میفته گریم میگیره چیکا کنممممم.

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا مگه چیه قد و وزنت؟؟😐 خوبی که 

الان داری پرس می‌خونی بعدش وقت هست واسه لاغر شدن الان رژیم بگیری ممکنه قدت بسوزه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

الان دوره‌ی نوجوانی هستی و خب یه مقدار اضافه وزن عادیه، اینکه به فکرش افتادی کم کنی خیلی خوبه.

من هم سن شما بودم حدودا همین بودم با کالری شماری، پیاده‌روی، ورزش روزانه رسیدم به ۵۷_۵۸. سه سال هم وزنم رو ثابت نگه داشتم حتی کمتر هم شد. الان قدم بلند شده چند کیلو هم اضافه کردم دوباره رفتم توی فکر کاهش وزن. 

بخواه که وزن کم کنی و براش برنامه داشته باش قطعا چیزی که می‌خوای می‌شه و در نظر داشته باش وقتی وزن کم کردی باید به فکر اثباتش باشی، بدنت رو هم بشناس مثلا من سریع چاق می‌شم ولی رژیم بگیرم سریع لاغر می‌شم این خودش برای برنامه‌ریزی مسیر کمکم کرد. 

در نبرد بین منطق و احساس ، احساساتم را کشتم و طرف منطقم ایستادم . از آن روز متهم به تحمل دردی عظیم در سمت چپ سینه ام هستم 
چرا نمیری باشگاه عشقم؟ چرا روزانه یکساعت پیاده روی نمیکنی؟

عزیزم باشگاه مامان بابام نمزارن .خودمم تنهایی نمتونم برم بیرون پیاده روی

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.