2752
2734
تا الان نزده نگاه کردم درمانش چیه؟ دکتر چی گفت 

اگر امپول بزنه خوب میشه 3 4 روزه دوره درمانش

من مامانم اول برد دکتر اطفال یک دوز امپول رو زد بدیشو گفت فرداش بزنه که مامانم نزد و شامپو بدن ایروکس برای پوستای حساسیت دار داد و مرطوب کنندش یه محلولی هست برای بیماری های انگلی که میره تو بدن اونو هم داد اسمش یادن نیست بعدش  بردتش طب سنتی و خوب شد کمتر از یک هفته

ببریدش دکتر فردا جای نگرانی نیست

اگر تب کرد امشب شیاف و اینا براش بزارید

گلوش احتمالا عفونت داره اصلاا دست نزنه فشار نده خطرناکه و برای اینم بهش شربت دیفن بدین

اگر امپول بزنه خوب میشه 3 4 روزه دوره درمانش من مامانم اول برد دکتر اطفال یک دوز امپول رو زد ...

دیروز سرُم زد یه آمپول عضلانی و دوتا وریدی ک نمیدونم چی بودن تو حال خودم نبودم آلش سریع اومد پایین

ولی حرف از مخملک نزد خودمم دیروز ندیدم ک زبونش اینجوری باشه الانم اتفاقی دیدم 

دیفن و سرما خوردگی و آموکسی سیلین داد

2731
دیروز سرُم زد یه آمپول عضلانی و دوتا وریدی ک نمیدونم چی بودن تو حال خودم نبودم آلش سریع اومد پایین ...

عزیزم امپول و سرم میزنن برای بچتون یابرای همراهتون حتما بخونید روشو چی نوشته  فردا ببریدش دکتر انشااله که زودتر خوب بشه

داداس منم 8 سالشه همینطوری شد حالا کل تنش ریخت بیرووون خارش و سوزش خم داشت مماانم بردتش دکتر گفت مخم ...

میگم این خارش چیع داداش منم این دو روز میگه کمرم میخارع ۷ سالشه ولی تب و چی ندارع 🤔

ببین یه ویروس سرماخوردگی هست که بهش میگن کاوازاکی

فردا ببرش دکتر که اگه این باشه باید آروشا رو مصرف کنه

گاهی بعلت تب بالا هم زبان ینجوری میشه

ببرش دکتر نگران نباش عادیه بچه منم چند بار زبونش اینجوری شده و از تب و سرماخوردگی بوده فقط برو دکتر حتما

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

یعنی چجوره که میگی زبانش شبیه توت فرهنگی شده منظورت چیه؟🤔

داداش منم این دو روز میگع کمرم میخاره تب و چیزی هم نداره بدنشم کثیف نیست بگیم واسه کثیفیه امروزم رفت دوش گرفت ولی بازم میگه کمرم میخاره☹️

من قبلن خونده بودم سندروم کاوازاکی زبون توت فرنگی میشه ب نت و نی نی توجه نکن فقط دکتر 

دیروز دکتر بردم سرم و آمپول و دارو وآزمایش ... ولی حرف از مخملک نزد نمیدونم نخواست بگه یا تشخیص نداد 

2706