2752
2734
عنوان

بزای قد ۱۶۴ وزن ۶۹ خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 39 پست
وای منم ۱۷۱ وزنم ۶۹ و استپ کردم نمیدونم چطور وزن کم کنم

نه میدونی من اولش دکتر که بهم گفت از عوارضش خیلی رعایت کردم یعنی از پرخوری زیاد رسیدم به به اندازه خوردن  به خاطر همین کم کردم ولی بعدش خسته شدم همونجوری موندم دوباره اضاف شد الان شکم زدم حالم خرابه اعصاب رژیم هم ندارم

منم قدم 162 ولی وزنم78 😭😭 میخام بیارمش 60

من هم قد شمام با وزن ۵۳ ... از اون ور بوم افتادم ... البته بخاطر شیر دهی ۴ کیلو کم کردم...نمیدونم چجوری اضافه کنم 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

زیاده قد و وزن منم همینه مگه اینکه تجمع چربی سراسر بدنت یکسان باشه

من واقعا حس نمیکنم چاق باشم چون انداممو تو اینه قدی نگاه میکنم هیچ جام بد فرم نیس

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
من واقعا حس نمیکنم چاق باشم چون انداممو تو اینه قدی نگاه میکنم هیچ جام بد فرم نیس

حدودا ۴ کیلو اضافه داری که چون میگی مشخص نیست پس نذار بیشتر بشه

ولی من متاسفانه فقط جمع میشه رو شکمم

تا ۶۱ هم کم‌کردم ولی بازم شکمم مشخصه

پر از خیال🙂‍↔️
من هم قد شمام با وزن ۵۳ ... از اون ور بوم افتادم ... البته بخاطر شیر دهی ۴ کیلو کم کردم...نمیدونم چج ...

منم بعد بارداری ایقد شدم قبلش۶۵بودم

من تحرک ندارم

تعجب میکنم چجور نمیتونید چاق بشید

من واقعا خوردنو دوس دارم

ولی هیچی نمیخورم ک چاق نشم

همیشه تو همه کارای حکمتی هست شک نکن  
منم بعد بارداری ایقد شدم قبلش۶۵بودم من تحرک ندارم تعجب میکنم چجور نمیتونید چاق بشید من واقعا خورد ...

با خوردن چاق نمیشم همشش دارم چیزای مقوی میخورم. ارده شیره معجون.... تحرکمم کمه.فکر کن روز آخر بارداری ۶۰ کیلو بودم... البته همه میگن خوبه صورتم پره ولی دوست داشتم اندامم پرتر بشه...

با خوردن چاق نمیشم همشش دارم چیزای مقوی میخورم. ارده شیره معجون.... تحرکمم کمه.فکر کن روز آخر باردار ...

نه بابا خوبه  

چیع تپلی

باور کن امروز رفتم سالن مطالعه همش با حسرت اندامای بقیه رو نکاه میکردم

همیشه تو همه کارای حکمتی هست شک نکن  
نه بابا خوبه   چیع تپلی باور کن امروز رفتم سالن مطالعه همش با حسرت اندامای بقیه رو نکاه میکرد ...

انشالله به وزن ایده آلت میرسی

وااااای ۷۳ هستم الان در حال رژیمم ۷۵ بودم الان شدم ۷۳

عزیزم اوکیه

کم کم و به مرور کم کن وزنت رو

خداروشکر چیزی که چاره داره کم و زیاد کردن وزنه😉❤️❤️❤️

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂