2752
2734
عنوان

راسته میگن خوردن قرص سرتالین یا اسنترا مشکل کبدی میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 39 پست
پوووف منم استرس دارم. دکتر نوشت از ترس اعتیادش نخوردم. خوبه براشما؟

خوبه که 

ولی خوب اولش بهت خیلی نمیسازه یه دوهفته که بگذره انگار شادی اوره خوبه 

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر دکتر درسش رو خونده و تشخیص میده که شما باید مصرف کنین بهش اعتماد کنین

دیگه سرچ گوگل چی میگه

ضمن اینکه آسنترا داروی خیلی رایجی هست و چندین ساله تجویز میشه

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
نه من تکمیلی ندارم

اه اگر میتونستی تکمیلی شوهرت یا بابات بشی خیلی خوبه 

حالا که نداری برو تو بیمارستانای دولتی اونجا مجانی خوب

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
اه اگر میتونستی تکمیلی شوهرت یا بابات بشی خیلی خوبه  حالا که نداری برو تو بیمارستانای دولتی ...

تو همینجوری بی دلیل چند وقت یکبار چکاپ میکنی؟ 

برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین، و اگه فرستادین بگین منم برای امواتتون بفرستم ممنونم🙏

من به پسرم میدم 😔اولش تا یه هفته مقاومت کردم 

ولی وقتی تغییر سطح اضطرابش و دیدم مطمئن شدم که مسیر درست و رفتم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اه اگر میتونستی تکمیلی شوهرت یا بابات بشی خیلی خوبه  حالا که نداری برو تو بیمارستانای دولتی ...

بعد اصلا هزینه نمیدی چون تکمیلی یا یه مبلغی میدی

برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین، و اگه فرستادین بگین منم برای امواتتون بفرستم ممنونم🙏
تازه دکتر بهم داده ی نصفشو خوردم تا دو روز گیج خواب بودم بادوتا بچه وحشتناک بود....

دیگه نخوردی!!؟

این دارو اولش همینجوره اخلاق ادم عوض میشه ولیبعدش خیلی خوبه مخصوصا اسنترا خارجی

من به پسرم میدم 😔اولش تا یه هفته مقاومت کردم  ولی وقتی تغییر سطح اضطرابش و دیدم مطمئن شدم که ...

چند سالشه عزیزم

تازه دکتر بهم داده ی نصفشو خوردم تا دو روز گیج خواب بودم بادوتا بچه وحشتناک بود....

غالبا با دوز یک چهارم شروع میکنند تا بدن سازگار بشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
چند سالشه عزیزم

هفت

بعد اصلا هزینه نمیدی چون تکمیلی یا یه مبلغی میدی

من تکمیلی بابامم ۳نفر هستیم ماهی حدود ۵۰۰البته ما ازمایش و سونو اینا میریم 

البته انشالله هیچ کس مریض نشه که گذرش به این 

یزا بیوفته

2706