2733
2734

نه که هیچ نمیدونستم ولی در این حدشو نمیدونستم. اخه بخاطر آزار و اذیتاشون ارتباطمون خیلی کم شد. 

امروز یکی از بستگان درجه یکش فوت شد. خدا بیامرزدش. 

واسه غذا دادن یکم برنج میدادن. خورش مرغ درست کرده بودن مرغا رو آش و لاش میکردن که مثلا یه تیکه مرغ کامل نره تو غذای یه نفر. یه تیکه های کوچیکی از مرغ تو غذای هر نفر بود. 

دور از جون دور از جون فک کردم در اینده ختم خودم همسرم بچه ها باشه باید چیکار کرد. دوتا شهر مختلفتیم با اختلاف فرهنگی زیاد

واقعا که به این چیزا راجب خودتون فک میکنین 

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برای خودتون سرمایه بزارید

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وقتی ادم بمیره ب مرغ لای پلو فکر میکنن ولی ب تویی ک مردی نه.پس واست مهم نباشه بعد مرگت چی میشه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
وقتی ادم بمیره ب مرغ لای پلو فکر میکنن ولی ب تویی ک مردی نه.پس واست مهم نباشه بعد مرگت چی میشه

حرفت کاملا ذرسته. البته بهت بگم هر عروسی جای من بود اصلا نمیومد. نمیدونی چیکارا کردن باهام چه دروغا گفتن بهم

کاش رسم توقع داشتن از صاحب عزا جمع بشه اون بنده های خدا الان داغدارن باید فکر شکم اینواونم باشن تواین شرایط

الان وضع خیلیا خرابه بااین شرایط اقتصادی گوشت خداتومن بیان بریزن توحلقوم یه عده که چه!

ببخشیدا شمام نشستی به چیا فک میکنی!چطور ازذهنت گذشته به فوت همسرت یابچه هات فک کنی اصن 🤦‍♀️ 

چ حرف خوبی زدی واقعا دمت گرم 👏👏

بعد ی عده میشینیم به حرب اینواون اوقاتمونوتلخ میکنیم که چی!

2706