2752
2734
عنوان

تا حالا با یه روانشناس برخورد داشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 23 پست

زیاد رفتم بعضیاشون خوبن بعضیاشون وحشتناکن ولی من با مردا بهتر ارتباط میگیرم با دوتا زن جلسه مشاوره رفتم خیلی چرتو پرت گفتن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بعضی ها همه رو به شکل بیمار و آدم های پر از اختلال و مشکل شخصیتی میبینن  کلاً درس ها براشون خو ...

چی بگم والا خودم دوست دارم پول جمع کردم چند جلسه برم برای درد و دل پیش یکی منتها گفتم از بقیه بپرسم تجربه شون چی بوده

I want so I can 🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم والا خودم دوست دارم پول جمع کردم چند جلسه برم برای درد و دل پیش یکی منتها گفتم از بقیه بپرسم ...

حتما برو بهترین کار هست

فقط پیش روانشناس اینستاگرامی نری، بعضی ها افاده ای و طبل توخالی هستن و دنبال جذب مشتری

پیش یه روانشناس خبره و کاربلد برو 

در انتخاب روانشناس دقت کن

لطفاً برای من دعا کنید 😍
چیزی گفتن به شما؟

همینجا یک بنده خدایی روانشناس کودک بود روز معلم‌اومدیک عالم بدوبیراه گفت چرا روز معلم میخواین هدیه بدین منت میکنین بهش گفتم خوبه توروانشناس کودکی گفت باشم مگه حق ندارم ناراحت بشم وجواب اون فلان شده هایی که اینجورمیگن روبدم_راستش خیلی نگران بچه هایی شدم که این مشاوره میده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
همینجا یک بنده خدایی روانشناس کودک بود روز معلم‌اومدیک عالم بدوبیراه گفت چرا روز معلم میخواین هدیه ب ...

نمی‌خوام دفاع کنم ولی اینکه به روانشناس هم گاهی ناراحت و رنجیده بشه طبیعیه خودشونم میگن

I want so I can 🌻
نمی‌خوام دفاع کنم ولی اینکه به روانشناس هم گاهی ناراحت و رنجیده بشه طبیعیه خودشونم میگن

ناراحت ورنجیده عزیزم فرق میکنه تابدوبیراه گفتن میتونن یکم‌رواعصابشون مسلط،باشن شایدمادری نداشت یانخواست هدیه بخره

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷